Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltelepítettem az Eset SS-t,...

Feltelepítettem az Eset SS-t, milyen beállításokat kell eszközölnöm rajta hogy jól működjön, és hogyan tudom ezeket beállítani?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt vannak a beállítások, töltsd le és ezek szerint állítsd be. Előre megmondom, először nem lesz egyszerű. Segítséget is kaphatsz, akár telefonon is, ügyelet is van.

[link]

Itt van az Útmutató: [link]

2010. nov. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen, de ebbe az útmutatóba jóformán semmi nincs, én olyanra lennék kiváncsi hogy pl hogy kell elindítani a rendszertöltéskori vizsgálatot
2010. nov. 14. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendszertöltéskori vizsgálat ESS-ben?
2010. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tehár Főablak, Beállítások, Vírus- és kémprogram védelem (alatta: Valós idejű fájlrendszervédelem, Dokumentumvédelem, Email-védelem, Webhozzáférésés védelem), Személyi tűzfal (Hálózati védelem

Levélszemétszűrő (Email-védelem). Mindenhová tedd be a pipát. (Engedélyezve). Védelmi modulok, kattints rá sorban mindegyiknél a konfigurálásra, tedd be a pipákat.

Nálam úgy működik, hogy amikor felmegyek a netre (mobilnetes stick, csak kapcsolódás után), elindul az ESS és gyors ellenőrzést végez. Be lehet állítani.

2010. nov. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Levelezőben pl. nem tudok úgy képet feltölteni, hogy előtte ne végezzen ellenőrzést. Tűzfala először legyen tanuló módban, aztán Interaktív (kérdezni fog), végül lehet Automatikus.
2010. nov. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!