Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Észrevettem hogy a steam...

Észrevettem hogy a steam accountom könyvtárában megjelent egy csomó ingyenes játék meg program (kb 121elem) arra gyanakodtam hogy feltörtek a fiókom ezért jelszót változtattam? De a 2fa bekapcsolasa után azt írta hogy másik megyéből próbálok bejelen?

Figyelt kérdés
okt. 18. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet csak bekapcsoltad azt a menüpontot, ami a játék összetevőket is listázza (pl. közösségi szerverek, konfigurációs segédek) a könyvtáradban. Ha akkor írta az infót amikor te léptél be, az nem hiba. A helyzetmeghatározás csak becslés, több tíz kilométert is tévedhetnek ezek a helymeghatározó modulok. Elég valószínű, hogy az addig elrejtett elemeket is te fedted fel, és a téves megye meghatározás belépője is te voltál.
okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem közvetlen kapcsolatod van a steam szerverrel, a szolgáltatódon keresztül éred el, aminek felteszem másik megyében van a csomópontja amin keresztül csatlakozol. Ez teljesen normális, engem is kb 70 kilométerre ír onnan ahol vagyok.
okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!