Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom ellenőrizni,...

Hogyan tudom ellenőrizni, hogy a számítógépemre/hálózathoz csatlakozik-e más? Turkálnak-e a gépemben? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ma mikor beléptem az itthoni gépbe, akkor a régi munkahelyem (1,5 hónapja nem dolgozom a cégnél) hátterével/logo-jával és a régi céges e-mail címemmel megjelent egy üzenet, hogy szeretnék-e csatlakozni a hálózathoz? Természetesen nemet nyomtam, majd láttam a gépházban, ahol a netes dolgokat lehet állítani, hogy 3 hálózat és ennyi. Korábban munkahelyi szerverhez nem csatlakoztam, csak a céges e-mail címemre léptem be Outlook-on keresztül az itthoni gépemről. Létezik-e esetleg az, hogy a volt munkahelyem bármilyen céllal turkálna az itthoni gépembe, esetleg bármilyen szándékkal próbál csatlakozni, egyáltalán tud-e csatlakozni? Köszönöm a segítő válaszokat!
tegnapelőtt 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:
33%
A fene sem turkál a vackaidban.
tegnapelőtt 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!