Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit gondoltok erről a vírus...

Mit gondoltok erről a vírus irtóról: NOD32 SMART SECURITY?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 22:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Erősre beállítva és folyamatosan karbantartva nagyon kemény az ESET Smart Security tűzfala. Nálam tökéletesen működik, egy biztos, a frissitések (pl. Firefox) után törölni kell a régi engedélyt és újat beírni.
2010. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
én naon utálom az esetet az összeset kiprobáltam 250 trójait engedett át pedig karbantartva volt.
2010. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászólónak: a tied alighanem a nagy Kinában vagy a kazahsztáni pusztában készült és nem a Sicontactnál. Letöltötted ingyen, aztán ingyen beszereztél hozzá licenszkódot. Már régóta nem frissitette magát és nem is védett semmit. Vagy megveszed a fizetőst, vagy ha nincs pénzed, az újságkódos licenszet használod. Harmadik út nincs! Illetve van: ingyenes vírusirtót töltesz le. Van választék bőven.
2010. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
A smart security egy rakás szar, olvass után, vannak jó tesztek.
2010. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
egy normális crack kell a nod-hoz meg, meg hagyni hogy naponta frissüljön... 31 nap örökké! nekem hónapok, évek óta ez a megoldás van, és soha nem kell semmi kód, semmi szar... naponta kb 3szor frissít, megbízható, gyors... nem kell beszarni :D
2010. nov. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
én a nod32 használom a laptopon mert kevés cput meg memóriát igényel régi gép de ha új lesz majd vipre lesz rajta a hogy a pc is
2010. dec. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A "miaumiau" kínai csodás oldalról letöltött ESET-NOD aztán tényleg semmire se jó. A legjobb minden vírusirtóból a valódi.
2010. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nemrég felraktam az erdetitt és a kereszapám informatikus beálitotta és ugy is naon szar volt néhány trojai át engedet és a windows 7 ultimate-t le kellet törölni mert az nem volt meg nekem.(most xp-m van de ez nem ide tartozik) bocs azz ofért.
2010. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
am mindegyik nod egy rakas szar.
2011. jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát ez marhaság! Nálam két éve fut a háttérben a valódi licenszkódos ESET Smart Security 4.2 és még semmit sem engedett be. Persze jó erősre van beállítva és működik a legfontosabb része is, a tűzfala. Ide nem jutott be se trójai, se más kártevő. Illetve a netről nem, mert a pentdrive-al hoztam haza néhányat, de rögtön lecsapott rá és megtisztította a fájlt, férget, trójait bevágta a karanténba. Újságkóddal használom. A letöltött csak 30 napig ingyenes, aki ezek után kinai és más hamis kóddal frissiti, az meg is érdemli. Modulokat a hamis szerverekről nem lehet frissiteni, a kiterjesztett heurisztika pedig nem fog működni. Ezek nélkül semmit sem ér. A valódit egyébként innen kell letölteni: [link]
2011. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!