Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Összetörtem a iphone telefonom...

Összetörtem a iphone telefonomat úgy hogy be sem lehet kapcsolni. Nem volt csinálva mostanában biztonsági mentés. hogyan tudom megcsinálni így hogy nem működik a telefon ?

Figyelt kérdés

jún. 1. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy. Esetleg beviszed egy vállalkozó kedvű szervizbe, és átforrasztják a tárhelyet egy másik alaplapra, vagy ha szerencséd van erre nincs is szükség. Biztos nem lesz olcsó.


iCloud egyáltalán nem volt bekapcsolva? Abban azért hátha akad számodra elég adat.

jún. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beviheted egy nagyobb adatmentő céghez, de a mentés drágább lesz mint a telefonod volt új korában. Ez a feledékenység ára..
jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sehogy
jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 Nem lehetséges.


#2 Ilyen esetben sajnos a Kürt sem tud segíteni, mivel alapból titkosítva vannak az adatok.

jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem is értem ezeket a kérdéseket!

Nyilvánvaló, hogy sehogy.

jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!