Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy szerezem vissza a titkosí...

Hogy szerezem vissza a titkosított fájlokat?

Figyelt kérdés

Minden meghajtón ezt hozta létre _readme.txt a képek zenék filmeknek ez lett a fájl típusa yzaq


Hogy tudnám vissza szerezni őket?

Milyen programmal?


Még a facebook és a Google is ki bobot.



2023. nov. 6. 18:43
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Eddig sosem törték fel a jelszavaimat pedig majdnem mind ugyan ez volt, de volt ez a feltörés Novemberben így arra gondolok hogy ez miatt törték fel a torrent fiókomat is csak jó pár honnappal később.


Google értesített a héten 39 fiók jelszavaimat találták meg az interneten és ismeretlenek léptek vele be de abból már 2 van csak ami veszélyes mert a többit megváltoztattam így a kettő amit mondtam OTP nCore de azokon kétfaktór van és az nCore az Authy Desktop kód után adom meg az nCore-n akkor tudok csak belépni.

márc. 29. 18:23
 12/32 anonim ***** válasza:
Az adatkódoló és jelszólopó vírus el lett távolítva a gépről? Esetleg újra lett telepítve a gép?
márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Igen az volt az első dolog hogy újrarakva a Windows még Novemberben.


Vagy az nCore és az OTP így is maradhat mert van rajtuk kétfaktor? OTP SMS nCore Authy Desktop?


Vagy a LasPass miatt új jelszókat hozzak megint létre?


Mert már nagyon idegesítő mindig csak a baj van.


Rhat Oroszok miatt van minden baj meg a háború is, taodnának el most már dolgozni.

márc. 29. 18:52
 14/32 anonim ***** válasza:

"azt írja ki fiók feltörve, új jelszót kértem"


Tipikus fiókfeltörési kísérlet... te adod oda a jelszavadat a tolvajnak.


A chrome a megjegyeztetett jelszavakat vizsgálja hogy szerepel-e publikus jelszólistákban, ott megnézheted. De azt is ésszel kell használni, nem kell beijedni.

márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Egyszer tévedtem mert rossz dolgot töltöttem le amit nem kellet volna, de most már tanultam belőle így inkább vagy fizetek egy szoftverért vagy keresek alternatívát ingyen használatra.
márc. 29. 19:01
 16/32 anonim ***** válasza:

Olyan fiókokba ahol tudnak adathalászatot végezni mindenképp erős jelszó és ahol engedi SMS kód vagy Authenticator aktiválni.

(Steam, Ebay, Amazon, Booking.com, Vatera, Jófogás ha voltak ilyen fiókok)

Viszont érdemes mindenhol cserélni.

Facebook Emailcímek sikerült visszaszerezni valamit is?

márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Mindent visszatudtam szerezni kivéve a facebook-ot mert ő nem segít semmit.


Akkor amiket nem olyan rég új jelszót adtam meg ott megint kellene a LasPass miatt mert azt mondod?


Ahol van kétfaktor ott maradhat a régi jelszó nCore Authy Desktop, OTP SMS kód?


Böngészőkbe nem mentem el az új jelszókat.


Facebook semmibe nem akart segíteni még írni se volt képes, és hiába van jelentve a régi fiókom akkor se törlik de már tele töltik játékos videókkal.

márc. 29. 19:27
 18/32 A kérdező kommentje:
És az mennyire biztonságos hogy kérek új jelszót és email-ben kapom meg az új jelszót és azt használom?
márc. 29. 19:33
 19/32 anonim ***** válasza:

Ha nem régi a jelszó akkor maradhat. Erős és egyedi jelszavak legyenek mindenhol egyedi. Ahol van SMS kód beállítva ott is cseréld ki mindenképp az a biztos ezek fontos fiókok. Lehet később újra bepróbálkoznak és akkor ne csak a SMS kód védelme legyen a jelszó is fontos. Igy két akadály van előtte nem egy.


A legnagyobb baj a böngésző jelszókezelője volt. Sajnos addig biztonságos míg te uralod a géped, de egy letöltött vírus hozzáfér.


A facebook visszaállítására csak akkor van esély ha gyorsan észreveszed és le is reagálod. Viszont ha már minden azonosítódat felülírt email telefon jelszó akkor reménytelen.

márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
LasPass-ba lehet kétfaktor?
márc. 29. 19:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!