Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez mégis miféle hibaüzenet a...

Ez mégis miféle hibaüzenet a Google kereső(!) részéről? Többi lent.

Figyelt kérdés

Mint mindenki, több eszközt használok/ használunk. Nincsen semmi szinkronizálva semmivel.


Egyik telefonon nem "biztonságos a kapcsolat", de gondolom lehetne használni, a másikon meg ezt írja ki:


"Rendszereink az Ön számítógépes hálózatából érkező, szokatlan forgalmat észleltek. Ez az oldal ellenőrzi, hogy valóban Ön küldi a kéréseket, és nem egy robot. Miért történik mindez?"


És folytatódik:


"Ez az oldal akkor jelenik meg, ga a Google automatikus módszerei olyan kéréseket észlelnek, amelyek az Ön számítógépes hálózatából érkeznek, és valószínűleg megsérik az "ÁLTALÁNOS Szerződési feltételeket". - Itt még megy a rizsa, de az egészet nem értem.


Egyrészt google termékeket alig használok, másrészt nincsen semmi kifogásolható tartalom,vagy keresés, se semmi. És csak egy eszközön, egy telefonon van ez, ami meg ráadásul új.


Most ezzel mit csináljak? Kaptam egy feladványt, hogy nem vagyok-e robot, de amikor a kért képekre rámennék, akkor azok eltűntek.


Mi a franc lehet ez???


Vírus, vagy más használja az IP címem?? (utal erre is)



2023. okt. 12. 01:37
 1/7 A kérdező kommentje:

Egyik telefon * helyett egyik BÖNGÉSZŐ a telefonon. Ezt elírtam.

Tehát a google kereső 1 telefonon nem működik.


Minden eszközön, PC-n, táblagépen igen.


Mi ez?

2023. okt. 12. 01:38
 2/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk lehet rájöttem: "Európai" VPN-t állítottam tartózkodási helynek Opera böngészőn. Most meg érdekes módon jó másik böngészőn ahol nincs VPN.


Ne de akkor is ez így ez most mi??

2023. okt. 12. 01:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Addig kell kattintgatni a CAPTCHA képeket, amíg egy idő után (4-5 kattintás) tovább enged.

Mivel eddig ismeretlen eszközről lépsz be (ráadásul VPN-t használsz), ezért biztonsági okokból "ellenőriz" téged.

2023. okt. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
VPN-t használsz azért írja...
2023. okt. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És milyen jogon ellenőrizget a Google? A választ tudom, a nemlétező megfigyelés...


De ezt mégis milyen jogon?

Valamint írtam, hogy másik böngészőnél meg a kcsolat nem biztonságosnak volt jelezve. Azon a böngészőn pedig nincs VPN.

2023. okt. 12. 11:13
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Te inkább dobd ki a gépet ember...
2023. okt. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
#5 Olyan jogon, hogy az ő szolgáltatásuk a Google kereső és nem fogják hagyni, hogy botok VPN-en keresztül használják és azzal is az ő sávszélességüket lopják. Te használod a szolgáltatásukat azzal pedig beleegyezel, hogy ellenőrzik, hogy ember van-e a gép mögött. Neked inkább nem kéne internetet használnod, dobd ki a gépet.
2023. okt. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!