Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast 5 Free + Spybot +...

Avast 5 Free + Spybot + windows xp tűzfal az jó párosítás?

Figyelt kérdés
És felesleges-e a spybot?
2010. okt. 16. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem.

A Windows XP tűzfala gyenge.

A Spybot-nál szerény véleményem szerint jobb a Malwarebytes' Anti-Malware free, időnként frissítve és futtatva.

Az avast! ratyi, de végül is használhatod, ha szeretnéd.

2010. okt. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ötlet? Nod32-t kizárom.
2010. okt. 16. 12:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis feles pénzed, vedd meg az életre szóló vírusirtót, a VIPRE Premium AntiVirus-t:) Én megvettem, és nem bántam meg!Minden benne van: vírusirtó, tűzfal, kémprogram védelem, webvédelem, meg ilyesmik.Én nem bántam meg, hogy megvettem:D
2010. okt. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

NOD32 újságos kóddal pedig. Nem tudom, miért zárod ki.


COMODO AV, van benne tűzfal is, az internet security-ben. Ingyenes.


Microsoft Security Essentials legális Windows-ra, ingyenes.


AVG Free Edition 2011 (V10).


Kaspersky, ha hajlandó vagy megvenni, és nem crack-eled.

2010. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 bp1985 ***** válasza:
Jó az avast. Azok mondják, hogy sz@r, akik nodot használnak, és nem értenek hozzá. Nodos gépet néztem már át avasttal, és érdekes módon talált vírust. Pedig a nod is be volt állítva rendesen. Nyugodtan tedd fel az avastot.
2010. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem NOD32-t használok, hanem avast!-ot. Túlságosan megszoktam már, és reménykedem, hogy nem nálam enged át valamit, illetve nem nálam jönnek ki a legnagyobb gubjai. Reménykedem, hogy a szerencsések táborába fogok tartozni. ;)


[link]

2010. okt. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 bp1985 ***** válasza:
Nekem telejsen jól működik. Előtte nod volt, majd felraktam avastot. Egyből talált nekem is pár vírust, amit nod gond nélkül átengedett. Igaz, h avast minden nap frissít, nod meg ált 2-3 naponta írta ki, h van valami frissítés.
2010. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1. Eredeti NOD32 volt az?

2. Alapbeállításokon? Úgy ratyi, annyira, mint pl. az avast!. A NOD-ot be kell állítani.

3. A NOD32 naponta 3-4-szer frissít adatbázist. Járj utána!

4. Az avast! után mit szoktál futtatni? Malwarebytes' Anti-Malware? Spware Terminator? Más?

2010. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A win tűzfala semmit sem ér. Kapcsold ki, és tegyél fel Comodot (ingyenes, és az egyik legjobb). A spybot pedig nem felesleges, mivel a vírusírtó kémprogikat nem találja meg, bár én Ad-Awaret használok, ez többet fog meg átlagban, mint Avast.

Maga az Avast sem ér sokat (tűzfal + anti spyware-em többet fog), de ártani sem árt, ha van, jobb ingyenes meg nincs. MBAM-t tegyél fel, és futtasd időnként.

2010. okt. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Eredeti ESS-el évek óta nem volt gondom,gondunk.. Nem tört verziókat,és ilyen égből pottyant neten található kódokkal kell használni és akkor nem lesz gond se.

Ennyi..

2010. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!