Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Elfelejtettem a RAR jelszavát,...

Elfelejtettem a RAR jelszavát, és rosszat talált meg a Recovery. Hogyan?

Figyelt kérdés

Vagy 3 évvel ezelőtt betömtem valamit jelszóval RAR file-ba. A jelszót frankón elfelejtettem, de nagyon ki szeretném tömöríteni. :( Ráeresztettem a "RAR Password Recovery Magic" nevű programot, és talált egy 3 betűs jelszót. Persze nem volt jó!!!

Egy eléggé karcos CD-ről másoltam le a file-t, de problémák nélkül áttette a Total Commander, így elvileg nem hibás. Akkor most mi is lehet??


2010. okt. 9. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

ezel próbáld:

[link]

... "teljessé" teheted:

[link]

2010. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos le kell mondanod róla.Ezekkel a RAR jelszó feltörőkkel semmire nem mész.Én is próbáltam annó egy jelszós rart ki csomagolni,vagy 8 progit próbáltam ki a jelszó feltörésre,de a leg gyorsabb is 50 évre saccolta mire végez.A legdúrvább pedig 100 év volt....


Max akkor van esélyed ha sac/kb tudod hány karakter és hogy mondjuk a 2. betű c,mert akkor gyorsabban feltöri,de más esetben iszonyat nagy mázli kell hogy találjon valamit a nyugdíjazásod előtt,de még akkor sem garantált a siker.Mint ahogy látod,tévedhetnek is ezek a progik.


Sajnos ez van,olyan csak a filmekben létezik hogy 4-5 vagy több karakterű kódot kipörgetnek egy pillanat alatt.

2010. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Üdv, köszi!


A régi CD-n egy TXT-ben megtaláltam a jelszót, ami amúgy 11 karakter hosszú. Nem kevés ideig tartott volna!!! XD

2010. okt. 10. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:

gyenge jelszó megfejtésének ideje:

[link]

2010. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!