Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast Professional - Mit kéne...

Avast Professional - Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb egy hete meghalt a gépem. Winchester.. elvittük javíttatni, ahol feltettek a gépemre egy vírusírtót is. Amit a kérdésben leírtam. Viszont ahogy bekapcsoltam a gépet, az jelzett, hogy a vírusvédelem elavult... és lent a tálcán azóta is ott az a piros 'windows biztonsági riasztások'. Ha rámegyek az avastra, azt írja ki, hogy " standard release license: -egy köteg szám és betű- (1248 days left). Akkor most mi van? Mit csináljak? "magyarul" írjátok a válaszokat, köszi :D
2010. szept. 30. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Avast ingyenes, letudod tölteni a magyarul is, de amúgy csak annyi, hogy a honlapjukun regelsz egy accountot és kapsz egy egy éves kulcsot amivel minden nap frissíti az adatbázisát. Ennyi.
2010. szept. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Pro a fizetős változata, és nem az ingyenes.


Az 5-ös verziót használd. Onnan ismered fel legkönnyebben, hogy narancsságra a tálcaikonja. A régié (4.8) kék.

2010. szept. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az üzenet alapján én arra gyanakszom, hogy a gépre egy buherált pro-t tettek fel. Na, azt töröld le a gépedről. Szedd le az Avast ingyenes változstát, előszőr kézileg is frissítheted - karbantartás frissítés alatt a vírudefiníciókat.

Ha ez megvan, feltelepítesz egy Comodot (gugli megmondja, honnét kell leszedni), windows tűzfalat kikapcsolod, és már van is egy jó védelem a gépen.

Ha még nem próbáltad kézileg frissíteni, akkor ugyanaz, amit az elején leírtam, csak törlés nélkül, azon belül, ami a gépen van. Ha működik, akkor a továbbiakra nem lesz szükséged.

2010. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az avast nem valami jó vírusírtó, fogja a géped, tele van olyan opciókkal amit nem is használsz.
2010. okt. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!