Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit csináljak a C meghajtóval?...

Mit csináljak a C meghajtóval? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Egy pár hónapja nem tudok semmit letölteni, feltelepíteni, megnyitni stb... mert azt írja ki hogy a C meghajtó tele van. (De annyira hogy 0 mb-ot ír ki). Nem tudom hogymit töröljek le mert angol szvak vannak és én nem tudok, vagy azt írja ki hogy nem törölhető vagy nem áthelyezhető. Már hívtunk szerelőt aki meg is csinálta de ahogy elment egy-két nap múlva (pedig semmit nem töltöttem le nem telepítettem fel) megint azt írja ki hogy a C tele van. Segítség semmit nem tudok csinálni !!! :(
2010. szept. 25. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
rakd fel a ccleanert, és futtasd végig
2010. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Vírus könnyedén okozhat ilyet.

Rakd fel és futtasd az első által javasoltat is, de utána az általam javasolt Malwarebytes' Anti-Malware progit próbáld valahova letölteni, telepíteni, frissíteni és futtatni.

Javasolnám az ESET Onlie Scan-t is, de annak is kell hely..

2010. szept. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt szinte biztos, hogy vírus okozza. Ha van valamilyen vírusírtó progi a gépen, windows csökkentett módban futtass le teljes keresést, ha nem, akkor itt a harmadik javaslat a Malwarebytes Anti Malware progira.

De, ha már annyira szétette a vírus a gépet, hogy semmi hely sincs rajta, én újrahúzást javasolnék (win telepítő be, bootolsz róla, a többi megy magától, és természetesen telepítő alól formázod a merevlemezt), miután a gépről lementetted az adatokat. 100%-osan csak ez tünteti el a vírust.

2010. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vagyis telepítsem újra?
2010. szept. 25. 14:26
 5/6 A kérdező kommentje:
1 válaszolónak hogy töltsem le ha egszer nincs hely
2010. szept. 25. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress egy ismerőst akinek Kaspersky-je van és kérd meg, hogy írjon neked egy Rescue CD-t... Bootold azzal a gépedet és víruskeresés.
2010. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!