Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem használja mindenki...

Miért nem használja mindenki Windows 11et?

Figyelt kérdés
2021. dec. 22. 14:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
#20 hat egyenlore 2025 után is maradhat a 10 mert semmi ertelmes ujitas nincs a 11 ben ha csak addig nem jön ki a windows 12
2021. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
15-os,pont hogy kde felulettel hasznalom a 11 eves laptopomat es nem lassu
2021. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
100%

Mivel programozó/mérnök vagyok így jól tudom hogy arany szabály ha valami jól működik ahhoz nem nyúlunk.


Jelenleg win10-et használok és tökéletesen megfelel. Ha viszont fel kéne rakni a win11-et akkor meg minden programot újra kéne telepíteni/driverek stb. Azt inkább olyankor csinálnám amikor van egy hosszabb szünet.


Illetve nem tudom hogy igaz-e de olyat is láttam hogy a win11 az bizonyos esetekben lassabb. Nos mivel ha nem is szoktam annyit játszani de a Dota2-őt azt mindig tolom. Nem hiányzik hogy lassabb legyen a game így is éppenhogy csak elmegy laptopon :D


A másik meg hogy kitudja hogy mikor dobnak ki valamit a win11 helyett. Elvileg a win10 lett volna az uccsó de látjuk mit lett a vége.


És még annyit hozzátennék hogy amit eddig én láttam a win11 ből az egyenesen nevetséges. A hülye videókban szinte csak UI dolgokat mutatnak ami egyáltalán nem érdekel. Nem is értem hogy miért írtak egy új oprendszert. Szinte amit láttam újdonságokat az mind valami elhanyagolható apróság.


Valaki linkelhetne nekem valami komolyabb dolgot is erről mert amikor néztem youtube-on a videókat szinte vérzett a szemem... (egy értelmes dolgot láttam csak a "Windows Subsystem for Android"-ot)

2021. dec. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#23


"Nem is értem hogy miért írtak egy új oprendszert."


https://www.youtube.com/watch?v=ETxmCCsMoD0

2021. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
45%

23-as. "Ami jól működik, ahhoz nem nyulunk."


Köhöm.. Sérülékenység és kibertámadások meleg ágya. Csak derüljön ki egy sérülékenység és jön a tehetetlenség és kiszolgáltatottság.


XP és más rendszerek is tök jól működött, aztán WannaCry végig ment mindenen 2017-ben. Csak az update már kint volt 3 hónapja.. szóval erről ennyit.

2021. dec. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
47%
#25 de win10 be nem igen van sérülékenység a 10 es 11 kozott jelenleg nagyon pici a kulonbseg csak uj design van ennyi aki meg paranoiás kottesse ki az internetet meg telefont mert lehallgassa őt bill gécc 🤪
2021. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!