Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » "A lemez megtelt" ezt írta ki...

"A lemez megtelt" ezt írta ki a gép. Hol tudnám a felesleget kitörölni?

Figyelt kérdés

Tudom primitív kérdés, de nem értek hozzá. Fényképátmásolásnál egy 3 perces videót nem sikerül feltölteni és ezt írta ki a gépem: "A lemez megtelt. Válasszon másik helyet vagy tötöljön néhány fájlt a lemezről". Én utóbbira gondoltam, csak nem tudom hogy kell.

Pontról pontra, nagyon értehetően leírná valaki?

Ezer hála!


2010. szept. 6. 16:15
 1/7 anonim válasza:
Hát keresgess a gépeden olyan dolgokat amik már nem kellenek és töröld ki őket!
2010. szept. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerezz be írható CD-t vagy DVD-t és írd ki rá a saját cuccaidat, aztán ami nem kell állandóan, azt töröld. Rengeteg szabad helyed lesz. Ha minden a C-n van (a rendszer is), akkor pakold át a saját cuccaidat pl. a D-re.
2010. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


angol de a képeket meglehet érteni


vagy esetleg szótár :),vagy a google fordítójával


[link]

2010. szept. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Esetleg futtass le egy töredezettségmentesítést vagy tegyél fel egy registry claenert vagy ha xp-d van egy xp manager-t meg fogsz lepődni azzal is mannyi hely szabadul fel.
2010. szept. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Elözö vok. bocsi most látom,hogy irtad,h nem értesz hozzá.

Szal-->Start-->Vezérlőpult-->programok eltávolitása (és ott amelyik progit nem használod azt leszedheted).Vagy nemtudom nem hülyének akarlak nézni csak nem tudhatom mit takar,h nem értesz hozzá pl. ha filmekről, képekről lenne szó akkor jobb klikk törlés utána lomtár-->lomtár kiüritése ennyi.

2010. szept. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem a rengeteg kép meg néhány videó foglalja a helyet, muszáj lesz kiírni őket, köszi a segítséget!
2010. szept. 7. 10:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is sok képem van a gépemen, videók is, de a képeket le szoktam butitani (átméretezés), az is segít valamennyit. Irfan View-et használok.
2010. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!