Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem lehet feloldani az...

Apple707 kérdése:

Miért nem lehet feloldani az írásvédettséget?

Figyelt kérdés

A probléma az volna, hogy amikor rámegyek jobb katt -> tulajdonságokba egy mappán, az "Írásvédett" mező mindíg bevan pipálva. Meg akarom szüntetni az írásvédettségét egy mappának, mert akadályozza az egyik program működését. Kiveszem a pipát az írásvédettség mellől, beállítások alkalmazása ablak kijön, stb. Miután végzett, bezárom, és újból megnézem a mappát. Az írásvédettség ugyanúgy be van pipálva. Próbáltam már unlockert, Take Ownership-et, rendszergazdaként futtatást, de sehogy sem tudom megszüntetni az írásvédettséget. Mi lehet a gond?


Oprendszer: Windows 7 Professional 32bit


2010. szept. 3. 20:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Más vírusirtót megpróbálom, hátha az segít. Rendszer-viszzaállítást muszály kikapcsolni? Ha igen akk hol kell?
2010. szept. 3. 21:39
 12/15 anonim ***** válasza:
NOD be van állítva rendesen? Nézd meg és állítsd be a következőket: kiterjesztett heurisztika, kéretlen alkalmazások keresése, veszélyes alkalmazások keresése. Nekem ESS-em van, itt van Vírus- és kémprogramvédelem: itt Valós idejű fájlrendszer védelem, Dokumentumvédelem stb. Mindenhová tedd be a pipát, aztán általános frissités a netről. Ha valódi licenszes, akkor is be kell állítani. Ha nem az, akkor nem véd. Ha viszont nem eredeti a Windows7, akkor nem is működik az ESET-NOD, csak eredetire telepíthető. akkor válassz más vírus- és kémprogramirtót.
2010. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nézd át ezzel:

[link]

2010. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket. AVG-t, Avast!-ot és NOS-t letöltöttem, mindegyikkel végignézem a gépet, ez szerintem meg fogja oldani a problémát ha valóban vírus miatt volt. Ha nem, akk nincs ötletem..
2010. szept. 3. 22:41
 15/15 anonim ***** válasza:
Fagyott a NOD-dal minden? Akkor EZ volt az oka: [link]
2010. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!