Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az AVG Internet Security 9. 0...

Az AVG Internet Security 9. 0 felrakhatom Avast 4.8 mellé? Vagy elég csak az AVG?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég csak az AVG (feltéve, hogy ne tört, hanem eredeti, mert ha tört... :S annál a semmi is többet ér), Avastot viszont akkor töröld le. Egy gépen csak egy vírusírtó futhat egyszerre. Ha van tűzfalad, akkor azt is kapcsold ki, mert az AVG IS-ben van az is.
2010. aug. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

dehátaz AVG ingyenes -.-'


amúgy szerintem inkább az új avastot tedd fel, nekem jobban bevált mint az avg

2010. aug. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

és miért ne lenne jó a tört?


úgyanúgy kapja a frissítéseket, mint az összes fizetős társa (tudom, mert teszteltük a lekért csomagokat, majd ugyanazoknak a vírusoknak tettük ki a gépet..)

2010. aug. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3.-nak: a tört nem képes több vírust észlelni, mint az eredeti változat.Én már próbáltam törttel és eredetivel, a tört nem vette észre, míg az eredeti észrevett egy reklámvírust.
2010. aug. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és ugyanazok voltak a vírusirtók(avast Internet Security egyik tört - egyik eredeti )
2010. aug. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Drága 00:29, AVG Internet Security mióta ingyenes? Egy dolog, hogy beszerezhető ingyenesen, de az annyit is ér. Itt a legális termék ára:

[link]

2010. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobb az avast. Amúgy 2 vírusírtó nem lehet fenn egyszerre.
2010. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!