Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az alábbi vírusirtó teljesen...

Az alábbi vírusirtó teljesen ingyenes, és nem kell cserélgetni egy bizonyos idő után sem? Tehát végleges?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 25. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem vírusirtó.

Ellenben az AVG Anti-Virus Free Edition-ben, ami vírusirtó, van anti-spyware is, mert én régen használtam, és akkor még így volt!

Ja, teljesen ingyenes az AVG Anti-Virus.

2010. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez csak egy anti spyware, vírusírtóhoz köze nincs. Amit belinkeltél, csak egy kiegészítő az AVG Antivirushoz, ami elvileg alapból benne van. De az AVG Free antivirust egyáltalán nem ajánlom, ingyenesek közt Avast a legjobb, innen letöltheted:

[link]

(vagy Microsoft Security Essentials, ha eredeti a windowsod, ebben van minden, de elég nagy a gépigénye). Anti Spywarenek ajánlom ezt: [link]

Aztán már csak egy jó tűzfal kell hozzá, hacsak nem win 7-d van.

2010. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ha az utóbbi linked,és ami most nekem fent van együtt megy,abból nem lesz hiba?Az én windowsom nem eredeti.
2010. aug. 26. 07:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy eredeti-e a windowsod, de ha felrakod az előbbi linkeket, akkor szedd le a másikat, mert abból hibaáradat lesz. Egyszerre csak EGY vírusírtó anti spyware és tűzfal futhat egy gépen.
2010. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!