Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Dotroll SSL tanusítvány...

Dotroll SSL tanusítvány megújítás, hogyan? többi lent.

Figyelt kérdés

Dotroll felületen rendelkeztem a weboldalamhoz szóló ssl tanusítvánnyal. pár hét és lejár így a tanusítvány megújítása gombra kattintva szerettem volna kitolni ezt és továbbra is fizetni, de nem meghosszabították, hanem kaptam mellé egy másik ssl tanusítványt amit elkezdhetek megcsinálni (tanusitvány kérelem elinditása)

az eddigi tanusítványom mellett pedig továbbra is írja hogy fizetési határideje van és állapota "befejezett" nem pedig "aktív" mint amit most kaptam.


Mi ilyenkor a teendő? várjam meg, hogy lejárjon és a másikat csináljam meg?



2021. máj. 18. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint a dotrollnak van chat alapú supportja is, miért nem ott teszed fel a kérdésedet? Ha azóta kivezették ezt, akkor pedig email.
2021. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!