Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legbiztonságosabb...

Melyik a legbiztonságosabb postafiók (e-mail)?

Figyelt kérdés
Freemail e-mail-címem volt eddig, és feltörték. Megnézték az e-mailjeimet és visszaéltek vele. Most töröltem és ideiglenesen csináltam egy citromail- címet, de szerintem egykutya. Ebben sem bízom. Melyik az a postafiók, amit a legnehezebb feltörni? Melyik a legbiztonságosabb?
2010. aug. 23. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Gmail, meg is követeli hogy hosszú és változatos jelszód legyen.
2010. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármelyiket fel lehet törni, ha könnyű jelszót adsz meg. Legyen nehezen kitalálható, és akkor már jobb a helyzet.
2010. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem indamailom van már vagy 4 éve,igaz a jelszavam is halandzsa
2010. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem citromailt se törték fel 7 év alatt, de Gmailt preferálom.
2010. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gmail tutira a legjobb, több szempontból. Nekem 12 karakteres a jelszavam, kicsi és nagy betűk, számok.

Amúgy a Citromail nemcsak, hogy vélhetőleg kevésbé biztonságos, ezen felül kevésbé megbízható és mindig elözönli a spam az ottani postaládákat.

2010. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
persze, talán a jelszón keresztül a könnyű feltörni egy emailt, hogyha az nem túl bonyolult, de nem csak ez az egyetlen módja. a szerveren keresztül be lehet jutni az emailekba, így a szerveren is múlik, hogy mennyire kiszolgáltatott az emailod. ha nem vagy fontos ember (~no offense), nem hinném hogy íly módon törnék fel a címed, mert ehhez azért kell némi tudás. egyébként úgy hallottam a yahoo a legjobb ilyen szempontból.
2012. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!