Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Comodo internet secu (irtó...

Comodo internet secu (irtó része érdekelne főleg) vagy az Avast jobb szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a kettő közül nekem a comodo a szimpibb
2010. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem Comodo tűzfal van fent, avast antivírussal. A Comodo irtóját még nem próbáltam, a teszteken sosem szokott jól szerepelni. De a viselkedés alapú védelem, ami a tűzfalban van igen erős védelmet jelent.
2010. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Comodo internet security, mint a nevében is benne van, nem vírusírtó, sőt, Comodo tűzfalakat csinál(t), Avast pedig vírusírtó. Próbáld ki mindkettőt, semmit nem veszítesz!
2010. aug. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Takysoft ***** válasza:

comodo tázfalával nem voltam megelégedve.

az istennek se sikerült úgy bekonfigurálni, h total commanderben ftp-zni tudjak, pedig tényleg mindent engedélyeztem neki (kivéve ha disable-t nyomtam a tűzfalra persze)


avastot nem ismerem, de a comodot nem próbálnám be még egyszer.

2010. aug. 17. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Comodonak a tűzfala az, ami nagyon jó, mióta felraktam nem is kell más (ftp is simán megy vele Total Commanderrel), az írtója helyett viszont inkább Avast.
2010. aug. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha komplett IS kell ingyen, és eredeti a wondowsod, akkor MSE (lemaradt)
2010. aug. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

daniii.


Internet secuba van vírusirtó is ha felrakatod vele..de van külön comodo antivírus is.

Használtam régebben is a comodot,mind két részét,irtójával voltak gondjaim,ebbe az újabba már nem tudom,de mindegy is :)

Tűzfalát és avastott raktam fel most..


Eredeti a winem,de z MSE meg biztos nem kell,már néztem :D Túl túl sokat eszik és nem is a legjobb..


Köszi a válaszokat:)

2010. aug. 17. 12:38
 8/11 anonim ***** válasza:

Arra akartam rávilágítani, hogy valószínű nem az írtásra van kihegyezve a program... :)


Jól fogsz járni Avasttal és a Comodo tűzfal részével, hajrá!

Ha nagyon gondban leszel, próbáld ki Avira Premimout (van abból is IS, ha az kell), okosság is van hozzá (nem crack/serial, hanem egyszerűen egy rejtett feature)

2010. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt már néztem.De egyszer csak bedöglött,nem akart frissíteni.. + tűzfalával volt gondom,nem tudtam a torrentemnek portot nyitni rajta így passzív voltam..
2010. aug. 17. 14:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Avast + Comodo nagyon ütős páros, jó választás :) Esetleg mögé rakhatsz egy MBAM-ot, aztán mehet elé bámilyen írtó.
2010. aug. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!