Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tönkreteheti a kánikula a...

Tönkreteheti a kánikula a gépemet?

Figyelt kérdés
Lakótelepen lakom bérházban és igencsak féltem a számítógépemet és a monitoromat is a hőség miatt, elképzelhető, hogy tönkremegy a meleg miatt?
2010. aug. 15. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A mai processzorokon már van hővédelem, illetve ha jól működik a hűtő, akkor meg pláne nincs mitől félni.

Tégy fel valamilyen programot, mely figyeli a hőmérsékletet pl. Speedfan, Everest (sensors Linuxon), és ha úgy érzed nagyon magas, akkor a hűtöket takarítsd ki alaposan (ha így sem javul, újrapasztázás).

De mint mondtam, nem kell annyira aggódni, nekem is egész nyáron ment, és nem melegedett túl semmi.

2010. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A proci alapból melegebb szokott lenni működés közben, mint a külső hőmérséklet (40-50 fok még jónak mondható), szal a hőség nem annyira befolyásolja.
2010. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha beleszarik a kán, attól könnyen tönkremehet.
2010. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!