Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » El vagyok keseredve,hogyan...

El vagyok keseredve,hogyan tovább? Történt már veled hasonló?

Figyelt kérdés

Beszélgettem instán egy srác-al, küldött egy linket én pedig bemásoltam a safariba, egy sima kép volt semmi több.

Utána pedig írta hogy mindegy mit csinálok mindenem feltort megvan az összes instam mindenem... leírta a forgalmi azonositom és a “pingem” azóta nem tudok nyugodtan lenni, hiába váltottam mindenhol jelszót felek hogy meg benne van, igaz sokan mondtak hogy ugyan nem tört fel de én nagyon megremultem meg azt mondta látott kamerán is. Valami tipp hogy győzködnék meg róla hogy feltort e vagy sem? Illetve ha igen:( akkor hogy tudom el hessegetni úgymond a fiokaimbol orokre a jelszó váltáson kívül?


2020. dec. 23. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
:-)
2020. dec. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
??
2020. dec. 23. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól, mert "átirányított" egy weboldalra (ami vélhetően az övé), és ezáltal látta a log-olt IP-d, semmit sem jelent, és nagy eséllyel nem is tud vele mit kezdeni.

Esetleg túlterheléssel tudja támadni a hálózatot, de az is csak abban nyilvánul meg, hogy lassú lesz a net, akkor meg modem/router restart.

2020. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy lehet modem/router restartolni? :(
2020. dec. 23. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Kihúzod, bedugod.
2020. dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek tul sok hacker filmet latott xD...a ping


"ez egy apro adatcsomag elkuldve a celhoz, majd az visszakuldi, es az eltelt idot lemeri millisecundum ( mertekegysege)". Minden oldal latja az ip cimedet...szoval egy link kattintassal nem leszel feltorve ;)


Ahoz, hogy tenyleg meg tudja szerezni az osszes jelszavadat...


Tegyuk fel, hogy valamit kuldott neked es te leszedted...na akkor baj van xD Lehet, hogy egy keylogger ami szepen nezi a bill. leuteseket.


Valtoztasd meg az osszes jelszavad...es a bongeszot allitsd be ugy, hogy ne mentse el a jelszavakat...


A routert lehet resetelni de nem ugy ahogy az #5 irta xD. A modem hatan kell legyen egy reset gomb...azt 5mp tartsd lenyomva...;)

2020. dec. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6os vagyok. Ha ennyire felsz akkor hasznalj Linuxot ;).
2020. dec. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!