Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom orvosolni ezt a...

Hogyan tudom orvosolni ezt a problémát, hogy minden játék lefagy?

Figyelt kérdés

Próbáltam netről letölteni játékokat. De szerintem az egyiknél benyelhettem valami vírust. Amiket letöltöttem azokat kitöröltem utána. Viszont a következő történt:

1. letöltöttem a medal of honor airborne-t, mikor letöltött indítanám a játékot lefagy, erre kiírja hogy utorrent.exe nem működik illetve avromat-58.dll hiányzik, kerestem neten erre a hibára de nem sokat jutottam előrébb

2. aztán letöltöttem a need for speed most wantedet ott ment a játék de az egyik versenynél mindig lefagyott

3. call of duty 1 megáll a telepítője 1% nál, nem válaszol akkor sem ha 1 órát ülök előtte

4. line of sight vietnam ez is ezer éves játék, ezt fel tudtam telepíteni, de utána mikor new game-re rakom kifagy...


ezek a játékok vagy eredetiek vagy steam-ről letöltöttek, nem lehet gond a géppel, előtte a gta sorozatot a vice citytől az 5 ig végigtoltam, tehát volt közte régi és új játék is.

Nem tudom egyszerűe mit csináljak.



2020. dec. 6. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

"Nem tudom egyszerűe mit csináljak."

"De szerintem az egyiknél benyelhettem valami vírust. Amiket letöltöttem azokat kitöröltem utána."


Hát elsősorban amit kihagytál fontos lépést, egy normális használható víruskeresőt végigfuttatni a rendszeren.

Ha mégsem vírus, akkor rendszerhibád lehet vagy a 3d komponensnél, vagy valamelyik keretrendszerben (például visual c++, bár a tünetek nem passzolnak, különféle játékok vannak).

Megjegyzés: Ha tényleg eredeti játékot steamről vagy hivatalos helyről töltöttél, akkor garantáltan vírusmentesek.

"utorrent.exe nem működik": szóval akkor mégsem eredeti a játék? Mert a crackelt játékok nagyon érzékenyek, ha nem eredeti és rossz változatot szedtél le, akkor az viszont az összes tünetre ráillik.

2020. dec. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rosszul irtam akkor.

Eloszor elkezdtem a torrentel marhulni, de aztan rajottem en ahhoz nem ertek. Utana a tobbi jatek steamelt v eredeti.


Virusirtot tobbszor is futtattam 1-2 fajlt talalt de attol nem valtozott semmi.


Mintha valami szandekosan blokkolna. A codnal is 1% ott ulok fel orat utana kiirja hogy nem valaszol...

2020. dec. 7. 01:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rakd újra a gépet... vagy esetleg szedd le a malwarebytes nevű programot és futtasd le hátha talál valamit, ami gondot okoz
2020. dec. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is ezen gondolkozok, csak még életemben egyszer raktam újra gépet, akkor is rajta maradt a régi rendszer meg az új is rajta lett.

Annyit kérdeznék még, hogy ha vírus van rajta, akkor lehet olyan hogy a vírusírtó nem érzékeli azt? Csomószor lefuttattam.

Vagy szedjek lehet esetleg egy másikat, vagy bármi mást a Malwarebytes mellé?

Mert ha csak az újra rakás megoldás akkor megpróbálom, de ha lehet elkerülném. Biztos valami vírust bekaptam, mert jöttek ilyen felugró ablakok stb.

2020. dec. 7. 10:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Több vírusirtót nem ajánlok egyszerre, mert van, hogy üti egymást a kettő.

Kilehet próbálni többet is, de nem feltétlen fog megjavulni tőle a gép.

Ha nem sikerül megoldani a problémát, kérj meg valakit, hogy segítsen újratelepíteni.

2020. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!