Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az elosztóból kihúztam a...

Az elosztóból kihúztam a tápkábelt és kicsit megcsípett az áram, lehet bajom?

Figyelt kérdés
Kihúztam az elosztóból a számítógép tápkábelét és miután kihúztam hozzáértem a vas részéhez az meg megcsípett. Lehet bajom ettől?

2020. nov. 15. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha eddig nem lett bajod, később sem lesz, de nem árt legközelebb vigyázni, az áram veszélyes játék, főleg ha vki annyira nem ért hozza mint te
2020. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit csináltam rosszul?
2020. nov. 15. 23:30
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Azért csip meg, mert a kondenzátorban még maradt annyi áram. Amúgy ha zsibbadást érzel, akkor orvoshoz nem árt menni.. kb. azonnal.
2020. nov. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megcsípett, de kb utána 1 másodperccel már semmit nem éreztem.
2020. nov. 16. 00:33
 5/7 P.O.C. ***** válasza:
20%
Tartós tejet már ne vegyél.
2020. nov. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szóval... az áramütésnél késöbb is lehet baja egy embernek,de ilyen kis csípés nem fog ártani. Sőt sokszor még pozitív hatása is lehet. Engem már rengetegszer csípett meg áram és hát nem kellemes.
2020. nov. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vérrög keletkezik az a hátulütője. Ezért szoktak vérhigítót adni kúra szerűen. Mondjuk munkatársaimat is hetente rázza meg az áram.. soha nem volt semmi bajuk.
2020. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!