Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírusdefiníciós adatbázis...

Vírusdefiníciós adatbázis frissítésénél kéri a felhasznáónevet és a jelszót, de nem én tettem rá a gépre és nemtudom, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Letörölném és tennék rá én egy vírusirtót.
2010. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen virusirtó ez?
2010. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nod 32
2010. júl. 17. 12:37
 4/8 cheesysnail ***** válasza:

felmész erre az oldalra


[link]


itt lemész az oldal aljára, majd letöltöd a legfrissebb próbaváltozat feliratú oldalra klikkelve a 4.0-ás nodot vagy klikklej a teljes listára és töltsd le a 3.0-ás nodot. Amelyik neked tetszik.


miután letöltötte szüntesd meg az internet kapcsolatot, és indítsd el a letöltött fájlt. Válaszd a törlést vagy eltávolítást. Ekkor letörli a fentlévő vírusirtót. Ezután újraindítod a számítógépet. Majd indítsd el megint a letöltött fájlt és feltelepíti a nod32-t. kapcsolódj fel az internetre, és 30 napig nem lesz gondod a vírusirtóddal.


Vagy vedd meg jogtisztán, ezen az oldalon:


[link]

2010. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha az, aki rátette, teljes verziót ígért, és még fizettél is neki, valszeg egy rosszul crackelt verziót rakott a gépre, mikor régebben felraktam magamnak törve, én is így jártam 1-2 hónap után, azóta letettem róla.

Másik lehetőség, hogy egy trial van a gépeden, és lejárt a 30 nap. Akkor, ha meg akarod tartani a Nodot, tedd újra, ahogy az előző írta, ha jó más is, akkor használj ingyeneset (pl Avast)

2010. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aki feltette és még pénzt is kért érte, az akkor jól átvágott. Ha valódi fizetős Nod32, akkor egy évig nem lenne vele gondod. Ha diák vagy, féláron megkapod. Én ezt ajánlom, ez a legfrissebb és a legjobb.

[link]

2010. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Windows-od valódi? Csak akkor működik rajta az ESET-NOD. Ha nem, akkor töröld le és tegyél fel Avastot.
2010. júl. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 cheesysnail ***** válasza:
utolsó te aztán nagytudású vagy nem akarsz inkább leugrani a tetőről?
2010. júl. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!