Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mit gondoltok Shane Tusup...

Mit gondoltok Shane Tusup csak kitalálta hogy megcsalta a felesége vagy tényleg igaz?

Figyelt kérdés
Szomorú vagyok miattuk

2018. máj. 25. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
a sakálozás nem volt neki elég a múltkor?
2018. máj. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
ezt katinka tagadta volna azóta. nem, ez van. lotyó volt. a tőle szerzett aláírása landolt a kukában, ahova való.
2018. máj. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, de nem is igazán érdekel. Sok ember megcsalja a párját, csak nem mindnek van "hírértéke". Mindenesetre jó lenne, ha újra a sport kapcsán lehetne olvasni, hallani róla, a magánélete helyett.
2018. máj. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Nekem sosem voltak szimpatikusak.

Igazából nem érdekel a magánéletük, jó lenne, ha a valóban a sporttal foglalkozna mind a kettő és nem a médiában teregetné ki a szennyest. Azt is el tudom képzelni, hogy az egész életük nem más, mint színház. Ezeknél a "sztárocskáknál" így megy ez. Persze, ők jól megszedik magukat az ilyen ilyen hírekért.

2018. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom mit ugrál ez a faxfej. Elzárták előle a pénzcsapot, ebből az országból mehet ahová akar, senkit se érdekel mit rinyál. Itt a csaj a sztár, ő az érinthetetlen, a hungari exportcikk.
2018. máj. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

" Itt a csaj a sztár, ő az érinthetetlen, a hungari exportcikk" - ez mondjuk egy humor fesztiválon jó poén lehetne.


A magánéleti problémákat intelligens ember nem teregeti ki nyilvánosan, ismeretlenek előtt, a sajtón közösségi oldalakon üzengetés, meg különösen primitív dolog.

Ez az amerikai stílusú celebség, amit mindketten képviseletek, számomra eddig sem esett pozitív megítélés alá, sőt inkább taszító volt.

Nem hiszem, hogy egyedül vagyok azzal az érzéssel, hogy Katinka versenyeken elért (egyébként szenzációs) eredményeit közel sem tudjuk annyira magunkénak érezni, mint anno Egerszegi Krisztina, Darnyi Tamás, és a többi magyar úszó eredményeit.

Ez a sárdobálás meg nagyon ingoványos területre vezethet, nem véletlen az, hogy Hosszú Katinka nem reagált az elhangzottakra, leírtakra, ha bele megy az adok-kapok harcba, ott csak ő veszíthet, hisz Tusupnak nincs mit veszíteni, aki volt, azt már elveszítette.

Azt sem értem, miért vált ki sokakból indulatot, ha meg is történt az, amit Tusup állít... először is nem tartozik ránk, másodszor pedig mindenki gondolkozzon el, hogy a saját cselekedeteit mi is vezérli: valami előzetes okból kifolyólag tesz jót, vagy rosszat, vagy minden ok nélkül cselekszik, és csak utólag gondolkodik el a következményeken.

2018. máj. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Remélem fel is dolgozzák a showderben. Egerszegi nyomába se fog lépni Kattinka, Darnyi pl. sohasem nyilatkozott újságíróknak. Ez a bedőlés borítékolható volt az első pillanattól kezdve, meg kell hagyni elég sokáig húzták. A faxi el fog húzni innen a pitsába, és senki se fog rá emlékezni.
2018. máj. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Szánalmas ez a szappanopera ami zajlik körülöttük.

Olyan mint ha valami valóságshow celebek lennének. Agyilag mondjuk hozzák is azt a szintet...

2018. jún. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!