Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A nyírbátori sárkány tavon...

A nyírbátori sárkány tavon lehet horgászni?

Figyelt kérdés
Kell napijegyet venni??ha igen akkor mennyiért?milyen halak vannak benne?
2010. jún. 12. 08:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Aki tud valamit a tóról az írjon pls..
2010. jún. 12. 08:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én nyírbátori vagyok. nah abban a tóban legfeljebb kólásüvegtet és bakkancsot tudsz kifogni, annyira tele van szemetelve, esélytelen. ha horgászni akarsz, akkor megéri kimenni máriapócsra a horgásztóra, ott van jó sok hal, csak kell venni horgászengedélyt, ami nem túl nagy pénz szerintem. hogy kitől, azt nem tudom, de ha felhívod az önkormányzatot, biztos elmondják.


jah és máriapócs nyíregyháza irányában 15km-re van nyírbátortól, szal nagyon közel.

2010. jún. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi..az osztállyal megyünk kirándulni a Sárkány Fürdőbe és mondta az osztályfőnökünk h ott lehet pecázni...
2010. jún. 12. 09:18
 4/7 anonim ***** válasza:

bocs, összekevertem a két tavat. nah a sárkány tó, az a sárkány fürdő mellett van, ami egy strand. nah ott lehet horgászni...


összekevertem a papok rétjén lévő tóval... bocsi.

2010. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nembaj...akkor a fürdő közelében van olyan tó ahol lehet horgászni??és mennnyi a napijegy meg ezek??
2010. jún. 13. 07:42
 6/7 A kérdező kommentje:
megnéztem a térképen és látszik mellette egy tó...de úgy rémlik h ez a tó engedélyes...szerinted??
2010. jún. 13. 07:47
 7/7 anonim ***** válasza:
engedély kell hozzá
2017. febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!