Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A kajakozás lefogyaszthatja...

A kajakozás lefogyaszthatja az úszógumit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves fiú vagyok és sok a felesleg rajtam! A kajak lefogyasztja az úszógumikat?
2008. okt. 27. 19:34
 1/4 anonim válasza:
a kajakozás nem kifejezetten fogyasztó sport, inkább az erődet növelheted meg vele. de ennek ellenére ha rendszeresen és komolyan csinálod, természetesen súlycsökkenést érhetsz el. a kajakozáshoz hozzátartoznak az állóképesség növelő tevékenységek is (futás, kondizás), ezekkel együtt sikerülhet megszabadulnod a feleslegedtől.
2008. nov. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem a Kajakozás helyett inkább próbáld ki a kerékpározást,futás,foci vagy valami hasonló és hidd el hatásos lesz ;-) ja és NE ADD FEL kitartás is szükséges...
2010. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

hát ha kajakozol,abba beletartoznak az erőnléti edzések is (futás úszás stb...).

maga a kajakozás annyira nem fogyaszt

2010. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kicsi Ré válasza:
a felesleg nagyon könnyen le megy de könnyebb nwm nagyon leszel csak szálkásabb
2010. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!