Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nem tudok úszni, pedig kellene...

Nem tudok úszni, pedig kellene a hátam miatt. Jobban mondva csak addig tudok, ameddig tudom hogy leér a lábam. Mély vízben bepánikolok. Tanfolyamra pedig nincs pénzem. Ciki úszóövvel úszni az uszodában?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemtom, mi az az úszóöv, de ha olyan, mint az úszógumi, az ciki, be se engednek vele szerintem, de ott van kötél, tudsz bele kapaszkodni, van edző, vagy valami felügyelő, aki nem hagyja, hogy belefulladj. Én is félek a mélyvizektől, de csak a tavaktól, mert nem látok le az aljára (9 évig úsztam, szóval tudok úszni :D ), de ha veszel úszószemüveget, az szerintem biztonságérzetet ad, látod, hogy minek fogsz nekimenni. Meg uszodában nem mély a víz, azt tudod csinálni, hogy fel le uggrálsz, és akkor úgy is kapsz levegőt :D
2010. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát a legtöbb uszodában van gyerekmedence, hogyha nem nagyon kellemetlen, oda bemehetnél gyakorolni kicsit az úszást, hogy legyen elég önbizalmad a mélyvízhez, és hogy megbizonyosodj róla, hogy nem fogsz elmerülni.

Egyébként az előzőnek igaza van, 2m-es vízben nem lehet bajod :P

2010. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem úszóövet, hanem karúszót használj. A BEMA 2-es és a BECO 2-es méret a megfelelő. Legfeljebb németnek néznek. Ott azok is használjak akik tudnak úszni, a TB gyógyászati segédeszköznek tekinti. Nálunk nagyobb sportoltokban - Allee - kapható.
2012. aug. 7. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

NEEE. Semmiképp ne. Nehogy már belemenny ha nem vagy benne biztos -.-"

Aki a 2 méteresben van arról feltételezik hoyg tud úszni. Nah most véletlen odarepül hozzád a labta te meg megijedsz. Vagy lehúznak a víz alá...

Az a ciki ha ott elkezdessz kapálózni mert nem tudsz úszni. Ha tudod hogy nem mersz úszni akkor ne menj bele. Valószínű azélt félsz benne mert nem vagy biztos a tudásodban,nem magy rendesen!

2012. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!