Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Balaton-átúszásra most még...

Balaton-átúszásra most még elkezdhetek készülni?

Figyelt kérdés
Régóta szeretném a Balaton-átúszást teljesíteni, de nem vagyok túl jó úszó, uszodában is utoljára tavaly tavasszal voltam, nem sportolok, csak túrázni szoktam, így az állóképességem is elég gyenge, úszásnál pedig gyakran görcsöl a lábam. A neten sokféle információ van arról, hogy mennyi felkészüléssel teljesíthető az átúszás, ezért kérdezem, hogy hátha van valakinek személyes tapasztalata. Tudom, hogy ez sportos emberek számára van kitalálva, de mit gondoltok, gyengébb fizikummal is teljesíthető-e, illetve ha igen, mennyi és milyen intenzitású edzés kell hozzá?

2017. febr. 1. 00:59
 1/2 anonim ***** válasza:

4 uszodai edzés előtte és mennifog. Nem olyan vészes ám.

Előtte nyomj be majd 2 kalcium-magnézium tablettát, és görcsölni sem fogsz. Hajrá!

2017. febr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha esetleg elmész, akkor sok sikert, szurkolok neked;)
2017. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!