Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha 15 évesen kezdek kajakozni...

Ha 15 évesen kezdek kajakozni komoly sportolói múlttal, még lehet esélyem versenyeken is részt venni?

Figyelt kérdés
A komoly sportolói múlt alatt azt értem, hogy négy évig dzsúdóztam és négy évig kézilabdáztam, mindkettőt versenyszinten. Azt tudom, hogy már nem lesz belőlem olimpikon kajakos, de amatőr versenyeken attól még indulhatok?

2016. júl. 30. 16:54
 1/2 anonim válasza:
én nem vagyok ebben nagyon járatos, de biztos vagyok benne hogyha sokat gyakorolsz (és értessz is hozzá, van tehetséged akkor amatőr versenyeken biztos hogy elindulhatsz
2016. aug. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Igen persze, lehetsz. Soha nem késő elkezdeni, és ahogy elkezdtél járni edzésekre szerintem 1 hónapon belül kisebb versenyre is mehetsz. Jó ha nagy a lelkesedésed, nekem sajnos nem volt, így 4 év után abba hagytam a kajakot. Viszont az erőnléteden nagyon sokat változtat, ez egy nagy előny. :)
2016. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!