Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ifjúsági területi engedély...

Ifjúsági területi engedély korhatár?

Figyelt kérdés
Nem találtam arra utaló dokumentumot, hogy mennyi idős korig adják ki az ifjúsági területi engedélyt... Ha jól emlékszem életkorhoz kötik és nem tanulói jogviszonyhoz. Valaki tudja pontosan hogy van ez?

2015. jún. 16. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Így van, életkorhoz van kötve. Ifjúsági horgász: a 10. életévet betöltött és 15. életévét be nem töltött fiatal horgász. De a legegyszerűbb az az, ha bemész a hrogászegyesüelthez, és ott megkérdezed tőlük.
2015. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olvasgass: [link]


Amúgy azért nem találsz konkrétan erre, mivel változott a jogszabály. 15 éves korig lehet gyerek állami jegyet váltani. Aztán csak felnőtt van már. Szerintem már nincs ifi engedély.


De tényleg az a legegyszerűbb, ha bemész, és megkérdezed tőlük, az a biztos. Ez csak találgatás.

2015. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Akkor jól gondoltam, így viszont drágább lesz sajnos, bár 20 évesen nem is tudom miért gondoltam, hogy kiadják az ifit nekem :D nem ártana egy nappalis jogviszonyhoz kötni, ugyanis hiába múltam el 18 dolgozni továbbra sem tudok az iskola miatt, így pénzem sem nagyon van...
2015. jún. 16. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha volt is ifi, az max 18 éves korig lehetett, tovább nem. 20 évesen ez már felejtős. Esetleg egyetemen ott az ösztöndíj, vagy spórolsz kicsit, vagy szülinap-névnap stb. Akár tippmix... Össze lehet szedni 1 év alatt azért.
2015. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért annyira nincs probléma csak figyelembe vehetnék, hogy aki nappalin tanul tovább ugyan úgy nincs pénze ahogy előtte :/
2015. jún. 16. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!