Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Magyarországon lehet valahol...

Magyarországon lehet valahol búvárkodni? Ha nem, hol lehet a legközelebb?

Figyelt kérdés
2007. nov. 3. 19:47
 1/7 anonim válasza:
100%

hát én olyat tudok hogy testnevelés ora keretében a szegedi tudomány egyetemen,ha felhivod a szegedi egyetem tanszékét akkor tudnak infot adni.

0662/544-000ez az egyetem központi száma.

2007. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Esztergomban van kimondott búváregyesület, és a közeli bányatóban szoktak merülni, elérhetőséget sajnos nem tudok :(
2007. dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
16%
Vízben.
2008. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
94%

Tavakban lehet búvárkodni, de a legjobb (a víz hőmérséklete, átlátszósága és látnivalók miatt)a tengeri búvárkodás. Oktatás folyik több klubban is, medencében.

www.galathea.hu búvárközpont, www.happydiving.hu és a www.búvárturizmus.hu oldalakat nézd meg. Legközelebb Horvátország, Olaszország és nem drágább Egyiptom sem, igazi búvár paradicsom.

2008. ápr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
van egy nagyon jó búvárközpont egy tóban, sajnos nem emlékszem, hogy hol, de általában egyesülettel mennek oda, bárhol meg tudják neked mondani. ha nem jó az egyesület, akkor Adria, bár erdélyi tavakban is merültek már ismerőseim, nem tudom milyen képesítésed van.
2008. ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Magyarországon annak ellenére, hogy nincs tengerünk számos lehetőség létezik. A kezdő búvárok számára viszonylag nehezebb a helyzet Néhány a búvárok számára megnyitott tavunk biztosít lehetőséget 0-5m-es látótávolsággal. Néhány példa: Ecséd, Dorog, Gyékényes, Nyékládháza. A haladó magasabb szakképesítéssel rendelkező búvárok számára már világszenzáció számba menő barlangi merülésere is van lehetőség ezek végzettség és a helyi engedélyek sokszor kutatási engedélyek birtokában merülhetők. Pl. Bp. Molnár János barlang stb.. A fentieken túl egyéb folyóvízi ill. zárttéri merülésekre is van lehetőség. A netes keresőkön ezeket könnyű megtalálni.
2009. máj. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lácikácskáhehe válasza:
Fenyves tó
2017. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!