Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen feeder botott? Nem...

Bánrévi Attila kérdése:

Milyen feeder botott? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni hogy milyen feeder botott vegyek.Már megnéztem vagy 30-40 Döme videót , elolvastam egy halom írást,de nem tudok dönteni.A dolog lényege hogy két botott szeretnék, egy 3.6 ost meg egy 3.9 ost, ez biztos.De azt nem tudom hogy melyik lenne ami mindenhova jó mind horgásztavakra mind vadvizekre-folyókra. max 15k lehet egy bot ( enyim van )és olyat szerenék amivel ha kell lehet messzire dobni.

Köszönöm a segítséget.



2014. szept. 17. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Sekély állóvizeken, ahol ráadásul nem is kell hatalmasakat dobni bőven elég lenne egy medium bot. Nagy kiterjedésű, mély bányatavakon, ahol nagyot kell dobni ez kevés, gyors folyású folyókon szintén, ilyen helyekre heavy, sőt néha extra heavy bot kell. Viszont a heavy/extra heavy botok érzékenysége nem olyan, mint a finomabb pálcáké, ezt sajnos bele kell kalkulálni.

Az általad megadott árkategóriában szerintem ez a nhány bot lehet az arany középút:

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. szept. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi sokat segítetél,megmondom őszintén én is az eurostart nézegetem.Csak még egy valamit nem tudok,ebből a Distanceből két fajtavan az EM64390 amit teis írtál , és az EM63390.Ezek között mi a különbség ?Hiába írtam a webshopoknak nem válaszolnak.

Köszi.

2014. szept. 18. 10:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!