Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan tartsam meg magam a...

Hogyan tartsam meg magam a vízben ahol nem ér le a lábam?

Figyelt kérdés

Úszni már tudok de ahol nem ér le a lábam ott nem tudom magam megtartani mert elsüllyedek ezt szokták csinálni mondták már hogy tapossam a vizet és úgy de nem jó mert akkor is elsüllyedek.

Valamint a víz alatt hogyan nyissam ki a szemem mert nem tudom kinyitni még az is zavarja a szemem ha feljövök és nem törlöm meg hanem hagyom.

Köszönöm



#úszás #vízben megtartani magam #kinyitott szem víz alatt
2014. júl. 4. 10:42
 1/2 anonim válasza:

Én úgy szoktam magam fenntartani, hogy evezek a kezemmel (mint a mellúszásban, csak egyhelyben), miközben valami ilyesmit csinálok a lábammal, mint a videón: https://www.youtube.com/watch?v=IYuSMumlUk4#t=146 (1:36-tól látszódik jobban).

A másikat nem tudom, én sem bírom sosem kinyitni víz alatt a szememet :(

2014. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz lebegni mély vízben, akkor nem tudsz úszni. Legalábbis víz biztosan nem. Levegőt kell venni és a karokkal körözni miközben lábbal taposol. Ez a mozgás+a tüdődben a levegő elég felhajtó erőt ad a lebegéshez. Ha kifújod a levegőt valamennyit süllyedni fogsz, de az újabb levegővétel megoldja a gondot.
2014. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!