Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a szettröl?

Figyelt kérdés
[link]

2014. máj. 13. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem venném meg.


Nem éri meg...

Egy része használható,a másik felesleges,illetve egy része pedig 5 éves gyerek mellé való aki spiccbottal sneciket kerget...


Ami feles belőlle:

-2Db szerelék,létrán ( kétszer annyiba adják az ilyet,mint amennyi az anyagköltség).

-Sapka ???? 3000-4000ft-okat elkérnek értük,felesleges.

-Zsinór nincs megnevezve pontosan melyik valami kis széria zsinór lehet,amit olcsón megvettek,és közel drótszerű ,szánalmasan felesleges.

-150 Cm összecsukható merítő... közel mintha a kezemmel fognék egy merítőfejet... 1,5-2kilós ponty kivehető ,ha nyújtózkodsz ,már-már szinte a vízbe esve annyira kell nyújtózkodni.Egy nagyobb ponty alatt elhajlik vagy tör,silány.5 éves gyerek mellé spiccbottal jó.

-130 cm haltartó ... 5 éves gyerek mellé jó spiccbottal,amúgy közel értelmetlen,reklámtáskába is tehetné az ember a halat... 2 nagyobb ponty nem fér bele.

- 2 csomag horog??? csak azér teszik bele,hogy több legyen a leírás,vonzóbb legyen...



Bot (és orsó és a zsák ),rodpod és részei oké,azok használhatók a többi már-már csak parasztvakítás.

2014. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen szettem van, nagyon szar minőségűek a botok is.. a rodpod az nevetséges, olyan instabil,hogy használhatatlan,az orsók nem vészesek annyira,bár nem soakt bírnak ezek a műanyag dobok,arról nem is beszélve,hogy a visszapörgésgátlóm tönkre ment az egyiken,a merítő is elég gagyi,pedig 3-4 ezerért már jókat lehet venni,a kapásjelzők azok viszont jól működnek mióta megvettem úgy 3-4 éve. Összeségében nagyon nem ajánlom ezeket a botokat,gagyi minőség,bár ennyi pénzért nem lehet sokat várni, nagyot meg nem lehet vele dobni,mert túl merev,egy sima teleszkópossal messzebbre lehet dobni a szereléket mint ezzel.
2014. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minden, hangsúlyozom MINDEN!!!! szettbe "belekevernek" pár olyan dolgot, amit átlagos horgász soha nem vesz meg. Vagy a minősége miatt, vagy azért mert teljességgel felesleges.

Szerintem szedd össze azoknak a dolgoknak a listáját, amire igazán szükséged van, és vedd meg őket külön-külön. Kb ugyanannyit fogsz költeni, max nem lesz sapkád. Viszont lesz egy használható felszerelésed.

2014. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Oda van írva a képre: "47550 Ft helyett" ...

Aranyos ;)

Ami a képen van az van ~ 13000-15000ft-ba...

2014. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sokat segített
2014. máj. 13. 18:38
 6/7 A kérdező kommentje:

Esetleg tudtok ajánlani valami szettet vagy botot orsót külön külön ami megéri. Nevis márkát felejtsem is el? Mert még láttam belőle szetteket, de nem értek hozzá.

Rodpod is érdekelne elektromos kapás jelzővel, de ez csak mellesleg. Esetleg milyen márkák közül válogassak ami olcsó de megéri megvenni.

2014. máj. 13. 19:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül márka kérdése (mondjuk én már befürödtem jó pár Nevis termékkel, de Shimanoval is, szóval nem ez a döntő).


Én inkább azt javaslom, hogy ne szettet vegyél, mert azokban minden esetben van egy-két gáz dolog.

Böngéssz a forgalmazók, importőrök, honlapján is, ne csak a horgászboltok és áruházak honlapján. Pl:


www.energofish.hu

www.eurostar.hu

www.damil.hu

2014. máj. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!