Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Suliban kötelezővé teszik az...

Suliban kötelezővé teszik az úszást, én viszont kövér vagyok, és vagy 30 emberrel együtt kéne úsznom. Ti mit ajánlanátok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Eddig is mindig piszkáltak a testsúlyom miatt, de egyszerűen nem fogom kibírni amikor mindenki engem szekál. Mit tanácsoltok a "túléléshez"?
2014. máj. 9. 17:59
 1/7 anonim válasza:
Azt, hogy ne törődj velük. Az úszás nagyon hasznos, a te érdekedet (is) szolgálja. Én a helyedben elkezdenék még nyáron úszni, hogy kiemelkedő legyek belőle, és ha a medencén kívül szekálnak, nagy öröm lenne elúszni mellettük boldogan...:) Nem tudom mennyi a felesleg rajtad, de nyáron esetleg fogyózhatnál is egy kicsit, úgy dupla lenne a meglepetés a rosszindulatú embereknek.
2014. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Mindegyiket, amelyik szekál, nyomd a víz alá! :D Ne figyelj rájuk, engedd el a füled mellett a bántásokat, mutasd meg neki, milyen jól úszol a testsúlyod ellenére!

VAGY szerezz valahonnan kamu igazolást..

2014. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom, hogy tojd le a debileket.
2014. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

azt,hogy fogyj le a nyáron.

több,mint egy 10est leküldhetsz őszig.

keress rá a szálkásító diétára,vagy a paleolit étrendre.

hús,tojás zöldség alapú étrenddel elég nehéz fent tartani egy nagyobb zsíros testet,a vércukor színt sem ugrándozna,vagyis lefogyaszt.

2014. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Tudom miről beszélsz és mit érzel. Sajnos... Aztán az első 1 úszás óra után nem is foglalkoztak velem. Mivel úszni nagyon jól tudok még így is. És meglepődtek mikor az első órán 1.000m-es felmérést 2-en tudok teljesíteni a másik ilyen kaliberű osztálytársammal. Ja és ez úgy volt utoljára 2.-os koromban volt úszás órám és ez 9. év elején volt. Addig uszoda közelében nem voltam. Igaz tesiből 2-es voltam de úszásból 5-ös... Nyugi nem lesz belőle semmi komoly csak ne foglalkozz velük és tanulj meg jól úszni.
2014. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És reagálhatnál a válaszokra is kérdező, ha már egyszer írtunk neked .
2014. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából vártam a válaszokat, amiket köszönök szépen. Adtatok egy kis önbizalmat. :) ment a zöld mindenkinek
2014. máj. 11. 01:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!