Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Egy 46 éves Coronet 22 Explore...

Egy 46 éves Coronet 22 Explorer norvég halászhajó faszerkezeteinek a felújítási munkáihoz hol találhatok tanácsokat/leírást?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 13:06
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ha értesz hozzá, vállald el, ha nem, akkor semmiképp. Ha pedig a tiéd, és muszáj megcsinálni, akkor kérj segítséget olyantól, aki ért hozzá.
2010. jan. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, saját! Próbáltam, novemberben jött egy ember megnézte, azt mondta jövőhéten hív. Azóta nem láttam. Bármit megcsinálok, ha van valami leírás és nem nekem kell kitalálni, hogy az elkorhadt részek eredetileg miként voltak. Archívum nincs, a gyárat bezárták azután újra megnyitották, de már csak modern hajókat készít. Sajnos nem találkoztam ezügyben hozzáértő és egyben segítőkész illetővel.
2010. jan. 1. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!