Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Magyarországon lehet íjjal...

Szbalint231 kérdése:

Magyarországon lehet íjjal halászni, horgászni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 2. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, max magántavon, ahol megkérdezed a tulajt hogy megengedi e.
2014. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én horgász vagyok és ha meglátok ilyen vagy akár gereblyéző módszert használó embert ahoz teszek egy-két nemkeresetlen szavat és szerintem nagyon sok horgász társam minimum ezt tenné, szóval ne nagyon próbálkozz meg vele.
2014. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Lehet, csak nem szabad. Halandó ember nem halászhat más módszerrel sem, azt csak hivatásos halászoknak van engedve, de ők sem íjjal. :) Nekünk az a lehetőség, hogy horgászengedély kiváltásával bottal, horoggal. Ezt is szigorú előírások beatartásával, és ma már nem olcsó mulatság.

És mielőtt megkérdeznéd; vadászni sem szabad akárkinek, oda még nehezebb bejutni. Marad a szalmabábu, vagy céltábla. Amúgy milyen íjad van?

2014. márc. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bianka,, válasza:
sztem lehet ngedélyel :D
2014. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!