Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi a véleményetek a Mitchell...

Mi a véleményetek a Mitchell PRIVILEGE PRO UL pergető botról?

Figyelt kérdés
Elsőroban domolykózni kellene. Az 1-5g változatot néztem ki.

2013. okt. 28. 13:09
 1/7 anonim válasza:
Nagyon jó kis bot a fogása is nagyon jó de egyik barátomnak ilyen volt és ő mikor pergetett vele eltört!! Lehet hogy csak az övé volt hibás mert mikor ráakadt egy nagyobb halacska(3-4 kg) akkor mindig reccsent neki!! Lehetett hallani!! Nem akarom elvenni a kedved tőle!!
2013. okt. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nagyon jó kis pálca, de én ink többet fektetnék bele a botba. Wobblerezni meg apró jigekhez egész jó, de a Mitchellnek nincs itthon szervize. Én is azt szerettem volna, de gyüjtöttem még és most egy sakura shin jin ultra lightom van. De domizni egy ron thomson 2-7 grammos is jó lenne neked. Ráadásnak nagyon kevés boltban lehet még kapni, mert senkinek sem éri meg egy szerviz nélküli botból rendelni akármilyen jó.
2013. okt. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gomzoli ***** válasza:

Basszus, kb. 50 darab botom és orsóm van. SOHA egyiket sem kellett szervizelni... Egyszer volt az egyik botomon egy lecsúszott spiccgyűrű, hát visszaragasztottam magam. ENNYI.

Aztán nehogy már a Mitchell-nek rosszabb legyen a szervízháttere, mint egy gagyi olcsó, otthon alig ismert Ron Thomsonnak, pláne a kacifántos nevű japán-utánzat divatbotnak, ami jó arra, hogy dicsekedjen vele az ember, azt hitetve el, hogy ez valami egzotikum...

A Privilege Pro különben nem a legolcsóbb Mitchell, alsó-középkategóriásnak besorolható, és szerintem teljesen jó.

2013. nov. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hát mindenki magából indul ki:DD én a botommal nem dicsekedni hanem inkább pecázni szoktam, arra nekem valahogy jobban bevált. Valakinek nincs szüksége 50 botra, nekem kemény 3 botom van és abból kettőt 10 alatt vettem. A mitchell egy nagyon jó márka elismerem, ha nem az egyik legjobb, de ha véletlenül egy nagyobb halat akasztasz vagy megsérül a gyűrű belseje...stb, nem árt hogyha pikk pakk kicserélik és mehet vissza az ember pecázni.
2013. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gomzoli ***** válasza:

"Nagyon jó kis pálca, de én ink többet fektetnék bele a botba."

><

"nekem kemény 3 botom van és abból kettőt 10 alatt vettem."


Érdekes ellentmondás... De te magad is valahogy megfogalmaztad, ami az én véleményem is egyben, hogy nem kell feltétlenül drága bot ahhoz, hogy az ember jól és eredményesen horgásszon. A Mitchell Privilege Pro ráadásul nem is a legolcsóbb, sőt az említett 10 ezres határt valszeg kissé túl is lépi, és a minősége több mint elegendő.

Még mindig vitába szállnék a szervízháttér (márkaszervíz) fontosságával.

Ahogy említettem, szép számban használok felszerelést, immár közel 30 éve, és azóta, hogy a kerámiabetétes gyűrűket kiváltotta a SIC és a Titánium-oxid anyagú, még soha egy sem vásott el, vagy ilyesmi.

A másik dolog pedig, amiért még akkor sem adnék botot a szervízbe, ha el is romlana rajt egy gyűrű:

Minden botnál (ami nem teleszkópos) a gyűrű talpai bele vannak "ötvözve" a bottest lakkozásába. A gyári gyűrűt eltávolítani csak a bot rongálásával lehet. Hogy egy gyűrűcsere miatt a 10 ezer Ft-os bot testén utólag újra kelljen tekercselni és lakkozni az adott szakaszt, valószínűleg a használt botom értékének megfelelő- vagy azt túlhaladó költségért, azt inkább nem vállalnám. HA VALAHA sor kerülNE ilyenre...

Ha a garanciális idő alatt romlana el valami egy botomon (még nem fordult ilyen elő), akkor pedig intézze csak a kereskedő, mert az ő dolga.

2013. nov. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az első kettő nem ellenmondás, az a két botom nem Ul Nem mondtam hogy csak drága bot a jó. A hal nem nézi mennyiért vetted a botot. A kedvenc botom a mai napig egy E.T excalibur spin, és a legdrágább botért sem adnám oda, amúgy sem értettem soha, hogy miért vesz valaki 30 ezrekért botot, a 6000 ftossal is ugyanúgy megfogod, Csak az Ul nél sajnos más a dolog. Rengeteg botot végignéztem, és arra jutottam hogy nem akarok kínlódni a bottal, az egyetlen bot ami megtetszett az ez a Francia sakura shin jin volt, de hát sajnos annyiba is került. És igen ezt tisztelem a nagy horgász ,,betegség" 30 év alatt nagyon sok cucc tud felhalmozódni aminek minden darabját tudjuk használni, én is ha minden bot ami valaha megtetszett ingyen megkaptam volna, külön szobában lennének a botok:DD Visszatérve a kérdéshez: Egy fiatal barátom nemrég tett szert egyre és imádja. Énis fogtam vele sügereket és nagyon jó érzés fogni. Kis ezres-ezerötszázas orsókkal, és apró csalikkal egy álom vele pecázgatni, ha a szerviháttérrel nincs próbléma, és a beszerzés sem gond akkor bátran tudom ajánlani bárkinek aki egy jó pergetőbottal akar sokáig pecázni.
2013. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gomzoli ***** válasza:

Szimpatikus amiket írsz, és utólagosan is sajnálom, ha túl arrogánsra sikerült egy-két mondatom.

Azért még én sem felejtettem el azokat az időket, amikor egy kezemen össze tudtam számolni a teljes készletemet, ráadásul mind a legolcsóbb "polcról" való volt, vagy ajándékba kapott holmik. De szerencsére 11 éve nem Ft-ban kapom a fizetést a munkámért...

Arra, amiket írtál, az öcsém példája a legjobb:

pár éve kimentek családostul egy tóhoz piknikezni, útközben anyánkkal együtt bepakolták a kocsiba egy régi teleszkópos botomat, amit vagy 5 éve azelőtt ki sem nyitottam, rajta egy 5 ezer Ft-os Okuma orsóval és 6 éves 30-as zsinórral. Ezzel a kölcsönbe vett ósdi, olcsó cuccal fogott aznap verőfényes napsütésben, a 3 gyereke szeme láttára egy 38 kilós harcsát, ami 3/4 órás fárasztás után partra került.

2013. nov. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!