Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogy lehet kérni 90%-os...

Hogy lehet kérni 90%-os kedvezményt a Széchenyi fürdőbe?

Figyelt kérdés

Valami olyasmit olvastam, hogy a háziorvoshoz kell fordulni, de több infót nem találtam róla. Valaki esetleg volt már ilyen kedvezményes jeggyel uszodába?


És mit mondjak a háziorvosnak, hogy beutaljon? Milyen fájdalomra kell panaszkodni? Pl. ha azt mondom, hogy fáj a hátam az jó? Vagy fájjon inkább a derekam?


2013. okt. 21. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Persze, segítünk neked csalni, hogy kifizethessük a jegyed 90%-át, miközben semmi bajod.


Mit gondolsz, ki adja azt a 90%-ot? A Széchenyi fürdő szépen visszaigényli az OEP-től, ahova a mi munkabérünkből kerül pénz.. Minél nagyobb ott a hiány, annál többet vonnak el a bejelentett dolgozóktól.


Süllyedj el.

2013. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Miért zavar téged az, hogy más leleményes? Te biztos olyan kis mulya vagy!


És ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor minek írni egyáltalán? Nem arra voltam kíváncsi, amit válaszoltál, szóval meg a kis piros kezecske, pápá!

2013. okt. 21. 13:09
 3/6 anonim válasza:
Tőlem meg ment neki a zöld, pápá:-) Igaza van. Ez nem leleményesség, hanem csalás, fölösleges szépíteni. Azt a pénzt mi fizetjük az adónkból, és inkább olyannak adjuk aki rá is szorul. Ha nem tudod kifizetni ne járj, ennyi. Egyébként szakorvosi igazolás kell, és még akkor sem biztos hogy azt kapod, lehet elektromos kezelést írnak fel.
2013. okt. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 *Glissade* ***** válasza:

Ne legyetek már ennyire szemetek! Dögöljön meg a szomszéd tehene is...?

Az adótok úgy sem oda megy, ahova kéne!


Kérdező neked sajnos nem tudok segíteni. Fogalmam sincs, hogyan lehet ezt êrvényesíteni! Járj utána... ês tarsd a szád!

2013. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Privát üzenetben megkaptam a megoldást. Köszönöm e3zúttal is. Ha valaki mást is érdekel, akkor privátban szívesen megírom neki.
2013. okt. 22. 00:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sok privát üzenet jött, igyekszek mindre válaszolni, de türelmet kérek és már ne írjatok többet, mert mindenkinek nincs időm válaszolni, akkor egész nap itt ülhetnék a gép előtt, értsétek meg. Egy kicsit használni kéne a Google-t és mindenki megtudhatná hova kell fordulni. Ezzel szemben mindenki csak haszonleső itt és a más által kikapart sült gesztenyét várja, hogy a szájába repüljön, legyen már végre ebből elég és mindenki legyen önálló egy picit, ha kérhetem.
2013. okt. 25. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!