Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mit lehet tenni, ha a medencén...

Mit lehet tenni, ha a medencénk vize zöld?

Figyelt kérdés
5 napja le volt fedve a medencénk. Mikor leszedtük a fedőjét vize zöldes volt. Az alján megtelepedett az alga és a kosz. Tettünk bele hippót és hippo port is. Algaölőn kívül van még megoldás? Valami olcsóbb megoldás?

2013. júl. 20. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Klór?
2013. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van pénzetek medencére, akkor a hozzá szükséges vegyszerekre is legyen! Autóba sem akartok pancsolt benzint tölteni..
2013. júl. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első választ :).

A másodiknak viszont lenne mondanivalóm:

Mi közöd van neked ahhoz, hogy miből vettük a medencét?! Ha annyira okosnak érzed magad menjél el szakembernek, de köszi szépen nem kérek a bunkó válaszaidból! Az oldal mottója: "Amit máshol nem mertél...Itt megkérdezheted!" Csak itt tudtam erre tanácsot kérni, de ha nem tudsz értelmes tanácsot adni, akkor inkább fogd be a pofád és keress olyan kérdést, amire van értelmes válaszod! Utálom az idiótákat, akik nem ismerik a helyzetemet és mégis belepofáznak hülyeségeket mindenbe! Menj szakembernek vagy bánom is én, de ne írogasd a hülyeségeket!

2013. júl. 21. 16:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy dolgozom, pont ahogy írod! Itt csak kikapcsolódok. Ha nincs pénz tisztítani kár feltölteni. Ennyit írtam.
2013. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kérdező egy sóher Sz*rdarab,tegyél bele ba*dmeg halakat azok szeretik az algát,ilyen csóró ci*ányok ne fürödjenek több tízezer forintos medencében.Vagy csinálj szusit az algából ...
2013. júl. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor most tudatom veled, hogy nem vagyok cigány, de a modorod alapján te bizonyára az vagy! Akinek az első levelet címeztem, elnézést kérek, túlreagáltam. De aki az imént itt baz*dmegolt nekem lehetőleg kussoljon. Nem vagyok cigány, fehér vagyok, de szerintem teljesen mindegy kinek milyen a bőre! De ha megkérhetlek ne ugass olyat, ami hülyeség. Szerintem senki sem kíváncsi az ilyen paraszt beszédre. Én igyekszem nem sértő üzenetet küldeni, de ha valaki felidegesít nem csukom be a számat.
2013. júl. 22. 14:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Basszus az előző hozzászólóknak nem tudom, hogy hogyan lehet ilyen s..ggfejnek lenni.. feltett egy kérdést szegény ember erre azal csesztetitek, hogy ha medencére volt pénze, akkor a vegyszerekre is legyen.. egyáltalán nem biztos, hogy az illető több 10 ezer forintos medencében fürdik, amivel akkor sem lenne gond, ha azt tenné.. semmi közötök hozzá. Mindenkinek joga van egy kis kikapcsolódásra, aminek nem kell pénzfüggőnek lennie.. ennyi rossz indulatú embert. :/ Egyébként szerintem is próbáld meg a klórt :)
2013. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!