Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Az úszástól kisebb lesz a cicim?

Az úszástól kisebb lesz a cicim?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, mondjuk C-s melltartót hordok, de eléggé lóg..:S

Azt hallottam hogy az úszástól feszesebb, szebb lenne. Igaz ez? Azzal is beérem, ha kisebb lesz, csak mondjuk ne lógjon mégjobban.. De ha nem fogyózok, hanem így próbálok meg "leadni" belőle, akkor nem rontana a helyzeten, vagy de?


Ha úsznék, rendszeresen, mondjuk mindig 1 órát, mellúszásban, akkor menne le a hasamról, lábamról, hátamról is? Tehát azért lenne valami eredménye? 175 cm, 66 kg vagyok.


Köszi:)


2013. júl. 16. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem az úszástól lesz kisebb a melled. A melled méretét a benne található zsírszövetek mennyisége határozza meg. Ugyanolyan zsír az is, mint ami a hasadon van, vagy a combodon. Az úszással megfelelő táplálkozás mellett szépen lehet fogyni, így csökken a testzsír%-od, valószínűleg kisebbek lesznek a melleid is, DE ez 100%, hiszen helyi fogyás nem létezik. Teljesen mind1, melyik testtájadat edzed, a genetikád dönti el, honnan fogysz. Van olyan nő is, aki meghízik, megnőnek a mellei, aztán lefogy és a mellei megmaradnak, ilyen kevés van.
2013. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én kisebbel is kibékülnék, csak ne lógjon még jobban.. De állítólag az úszástól szebbek lesznek.. igaz ez?
2013. júl. 16. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz szebb sajnos.
2013. júl. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Feszesebb lesz. = szebb. sikert :D
2013. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!