Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi a vélemenyetek erről az...

Mi a vélemenyetek erről az orsóról?

Figyelt kérdés

Nevis Pantera 50 3cs



ÉS ebben az arkategoriaban (0-6000 Ft) tudtok jobb nyeleto vagy elsőfékes orsót?



2013. júl. 15. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ez a legjobb( nem ismerem, nem használtam de a hajtókar hát nekem gagyiságra utal)


Itt van pár ami szerintem jobb:


[link]


[link]


[link]


kicsit drágább:


[link]


[link]

2013. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezek között vacilálok:


[link]


[link]

2013. júl. 15. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:

A Nevis orsók nem egy minöségi gyártmányok,de hát ebbe az

árkategóriába nem is lehet mit várni. Szerencse dolga is

mert van aki évekig tekerkegti a nevis orsóját gond nélkül

más meg 1 hónap után már garancia levéllel meg szervizzel

foglalkozik horgászat helyett. Ha ebböl a kettöböl akarsz választani válaszd azt ami inkább tetszik és bizzál benne

hogy jó szériát kaptál el.

2013. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 doboszoli ***** válasza:

Tudom, a pénz nagy úr, de:

Ezek a tipikus egynyári orsók, ennél fogva jóval drágábbak mint a magasabb árú, de több szezont (jól) kiszolgáló orsók.

Nincs idegesítőbb egy nyeklő-nyakló, recsegő, vacak fékű, stb. orsónál. Olyat is láttam, ami a második alkalommal nemes egyszerűséggel szétesett elemeire.

Persze nem kell a Shimano legújabb fejlesztését venni aranyáron, de mondjuk egy stabil Okuma Longbow 14 ezerért, minimális karbantartás mellett évekig jól szolgál.

2013. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban, az Okuma Longbow HOSSZÚ-HOSSZÚ évekig fog szolgálni, az az orsó már szinte legenda. De az általad adott árkategóriában én még javaslom a Silstar Tierra FS-50-et, kicsit 6ezer felett van, én szeretem.
2013. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!