Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Van uszoda Dunakeszin?

Van uszoda Dunakeszin?

Figyelt kérdés
Már a Google barátomat is kérdezgettem, de az nem jelölt meg semmit, de azért teszem itt fel a kérdést, mert azt hallotam, hogy üzemel itt valahol egy, és azt kérdezném, hogy hol.

2013. márc. 30. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]



"Tanuszoda épül a lakótelepen


A Dunakeszin élők évtizedes álma válhat valóra a közeljövőben: kétmedencés, feszített víztükrű tanuszoda épül a Körösi Csoma Sándor Általános Iskola mellett. A tervek már elkészültek, s a Dunakeszi-Fót-Göd Kistérségi Társulás pályázatot nyújtott be az uszoda építésére.


A kétmedencés uszoda az alapszintű oktatáson kívül kisebb versenyzek megrendezésére is alkalmas lesz. Megépítésével a Dunakeszin élők régi álma valósul meg, hiszen a gyermekek számára teljes mértékben biztosítva lesz az úszásoktatás és a felnőtt lakosságnak sem kell a fővárosba mennie, ha úszni szeretne.


Az uszoda tervezett helyszínén hamarosan tájékoztató táblát helyeznek majd ki, melyen látható lesz az épület látványterve is."

2013. ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


Dunaújváros, Építők útja 9.

2013. ápr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy Google a barátod de használni nemtod!!!
2013. ápr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Googlén 6. találat!!!

2013. ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ember, ez egy tanuszoda gyerekeknek. Mit kezdjek egy 85 centis vízben a 192 centis megasságommal??? Max láb áztatónak jó. Lehet, hogy én a google-t nem tudom használni, de az mégis jobb mintha az agyamat nem tudnám.


Ha csöndben maradtál volna bölcs maradtál volna, mert az 1. válaszod tök rendben volt.

2013. ápr. 8. 21:17
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja és megmondanád, hogy mit kezdjek, egy uszodával DUNAUJVÁROSBAN, mikor a kérdés így szólt:"Van uszoda Dunakeszin?"????????????
2013. ápr. 8. 21:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Dunakeszi van a linkben kisokos, olvass, tanulj tinó... lehet hogy csak gyerekuszoda van Teee nagyon okos!
2013. ápr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Abban igazad van, hogy a linkben dk szerepel, de nem nyitottam meg mert Te a rengeteg agyaddal amivel megáldott az ég bemásoltad a cég székhelyének a címét alá -.-
2013. ápr. 9. 15:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Felesleges időpocsékolást megúsztad volna ha egyenesen a googléba keresel, vagy megkérdezed a helyi önkormányzatot... Te agyatlan teee nagyon teeee
2013. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Olvasd el a leírást. Már néztem a guglit, és nem jelölt semmit. de ha nem hiszel nekem, akkor talán a két szép szemednek igen.


[link]

2013. ápr. 10. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!