Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen gyakori hobbi szintű...

Milyen gyakori hobbi szintű úszáshoz érdemes beszerezni egy úszódresszt?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, olyan heti egy alkalmat tervezek, uszodában.

2013. márc. 28. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem érdemes

nem kell a legdrágábbat, viszont akkor mindig öblítsd ki utána csapvízzel, mert ha beleszárad a klóros víz, egy pillanat alatt szétszedi

a decathlonban vannak ilyenek, azokra ált. rá van írva, hogy mihez ajánlják, mindenképp klórállót vegyél, és vannak már 5-6000-ért is olyanok, amik heti 1-szeri alkalomra tökéletesek :)

2013. márc. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zs. ***** válasza:
Mindenképp érdemes venni de én nem javasolnám a Decatlonost, vegyél inkább egy jó Arena/Speedot azok sokkal tovább tartanak.
2013. márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

tudom, hogy jobb (úszok), de egy rendes speedo fürdöruha 12 000- nél kezdödik

heti 1 alkalomra böven elég egy olyan, ha kiöblíti

2013. márc. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zs. ***** válasza:
Nézd. 10 éve vagyok versenyúszó rengeteg gatyát próbáltam már. De egy Speedo/Arena sokkal jobb neki. 5000/6000ft környékén van azokból a fecske és a boxer is. Nem tudom hogy Te milyen 12.000ft-os gatyát láttál, de szerintem egy versenyúszóra gondolsz :)
2013. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!