Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogy lehetnék jobb kapus...

Hogy lehetnék jobb kapus vizilabdában?

Figyelt kérdés
nem tudom mi lehet a baj de nem valami jól védek főleg közelröl.
2013. márc. 5. 19:21
 1/3 anonim válasza:
Lehet félsz picit a labdától, nem? Nekem ez vt a gond de annyit piszkáltak hcsak azért is gyakoroltam.. Aztán kiderült h mezőnybe jobb vagyok:D
2013. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lábtempó!! amúgy én szerintem a kapuskodásra születni kell. én mezőnyjátékos vagyok és amikor viccből edzés végén beállok kapuba akkor egyszerűen nem értem hogy a kapusunk hogy tudja kivédeni a lövéseinket :D hihetetlen...:D
2013. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én kapus vagyok már válogatott is voltam.A legfontosabb a lábtempó!És annyiból igaza van az előttem válaszolónak, hogy születni kell rá.Ezzel arra célzok, hogy olyan reflexeidnek és gondolkodás módodnak kell lenni amit nem tudnak az edzők megtanítani vagy beléd nevelni.Nem szabad félned a labdától !Nézd úgy a dolgot, hogy minél erősebb annál jobb.Ha erőseket kapsz akkor jobban edződsz és előbb utóbb megszokod.
2013. júl. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!