Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Carp zoom etetőanyagokról,...

Carp zoom etetőanyagokról, aromákról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Milyen etetőket használtok? Célhalaim keszeg,dévér.időnként ponty is betéved. Balatonon pecázom. Köszönöm a válaszokat.
2013. jan. 23. 17:54
 1/3 gomzoli ***** válasza:
Eddig csak a "Weekend Boilie"-t használtam egyszer, de megbántam, hogy megvettem. Ócska, gyenge minőségű műanyag fosch. Mondjuk olcsó is volt, bár utólag inkább drágának tűnik a kidobott pénz. Halat persze nem fogtam vele.
2013. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
amikor mi rákos CZ weekendet használtunk akkor elég sokat fogtunk, szóval nekem bejött, de sokan mondták hogy szutyok :( szóval lehet csak szerencsénk volt
2013. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
próbáld ki a big catch dévért, édesfűszeres illatű etetőanyag, én plusz aromát nem raktam hozzá (azért elbírta volna egy keveset, de így is jól működött), viszont kiegészítettem angolmorzsával, kevés csontival, én az RSD-n nagyon szép keszegeget fogtam vele, főleg a nagyját
2013. ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!