Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mit ajánlotok a csuka tavaszi...

Mit ajánlotok a csuka tavaszi horgászatához?

Figyelt kérdés
Pergetési tippeknek örülnék a legjobban, de jöhet nyugodtan mási is, ha már bevállt!

2013. jan. 22. 19:57
 1/2 anonim válasza:

Hello!


Írok párcsalit ami bejött nekem:-Mepps aglia 2,3,4,5-ös méret.piros,fehér,sárga szín

DAM efzett kanál

Balzer colonel kanál

yo-zuri L-minnow 33

rapala j-7,9,11,13

rapala cdj-9,11

salmo slider

savage gear. soft 4play (lippel)


elõkének pedig:cormoran hardmono-t használok

2013. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Itt a körforgók a nyerők... Azok közül nálam a MEPS LUSOX a csukagyilok 2-3 méretben(iszonyatos rezgése van). Mindig a parttal párhuzamosan kezdem vontatni így a törések fölött húzom folyamatosan, illetve alacsony vízállásnál megjegyeztem pár akadót és kőrakást, azokat szoktam körbedobálni... Illetve van egy saját gyártmányú támolygóm elég nagy felületű, de nagyon könnyű is. Ezzel szoktam a partszéli bokrokat bedőlt fákat vallatni ilyen mártogatás szerű technikával, a kivitelnek köszönhetően iszonyat lassan süllyed és közben szépen cikázik, majd utána egy rövid be és felhúzás aztán ejtés, vagy a cincálós módszer jött még be... Ha van csónakod akkor még a dropshot is komoly eredményeket hozhat az akadóknál!
2013. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!