Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Etetőanyagba az őrölt vagy a...

Etetőanyagba az őrölt vagy a szemes kender jobb?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 16:16
 1/2 gomzoli ***** válasza:

Milyen etetőanyagba?

Mire akarsz horgászni (célhal)?


Ha bodorkákat, kisebb egyéb keszegeket akarsz vele odacsalni, akkor egyértelműen a serpenyőben, kevés olajon megpirított, és ledarált kendermag a jobb.

Ha nagyobb testű halakra sóvárogsz, akkor főzd meg, de hagyd egyben (legalábbis egy részét) a magot. Én a megfőtt kendermagok felét le szoktam turmixolni a főzővizével, ezzel keverem be a száraz "darát", az etetőanyagot, a másik fele egészben kerül bele, még a "püré" előtt.

Szemes takarmánykukorica és búza közé természetesen szintén egészben kerül, és velük együtt főzöm meg, ha magmixet akarok, pl. pontyozáshoz, amúrozáshoz.

2013. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kukoricadarához,és szemes kukorica búza keverékhez tenném.nincs kifejezett célhalam, általános anyagra gondoltam.horogra is tennék.készre főzőttet.a bolti őrölt talán jobban tered a vízben.
2013. jan. 15. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!