Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 21 évesen meg lehet még...

21 évesen meg lehet még tanulni úszni?

Figyelt kérdés
Én erre teljesen képtelennek érzem magam, de sajnos muszáj megtanulnom. Lehetséges? Úszástudásom jelenleg nulla. Beledobnak a vízbe, és elsüllyedek...
2012. szept. 8. 11:07
 1/4 anonim válasza:
Természetesen meg lehet tanulni, akár még 70 évesen is. Hajrá!!!
2012. szept. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:

Hogyne lehetne. Olimpiát mondjuk nem nyersz majd, de még jól is meg lehet tanulni akármikor. Én is "megtanítottam" egy havert pár éve, ő idősebb volt nálad kicsit.

Azért írtam idézőjelbe a tanítást, mert úszni mindenki tud, csak nem mer. :) Az ember nem merül el a vízben, ha nem pánikol be.

2012. szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MrPifta ***** válasza:
az ÖSSZES "xx évesen meg lehet-e tanulni" kérdésre a válasz IGEN. Felesleges több ilyet kiírni
2012. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is 21 éves vagyok,pénteken kezdtem a kurzust,az edző,és a másik pályán lévő hölgy is dicsért,hogy milyen gyorsan tanulok,sajnos eddig víziszonyom volt,,de most rávettem magam,hogy meg kell tanulnom úszni,ha tényleg muszáj megtanulnod,kurzusra jelentkezz be,sok sikert
2012. szept. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!